Trwa ładowanie...

"Beverly Hills, 20210": Shannen Doherty nawet w chorobie dba o formę

Fani Shannen Doherty dzięki jej aktywności na portalach społecznościowych mogą śledzić każdy etap jej zmagań z chorobą nowotworową. Tym razem jednak pokazała im filmik inny niż wszystkie!
Share
"Beverly Hills, 20210": Shannen Doherty nawet w chorobie dba o formę
Źródło: Instagram.com
d2iv81r

Gwiazda, którą chyba wszyscy kojarzą z serialu "Beverly Hills 90210", a także z kilku innych popularnych przed laty produkcji, od ponad roku zmaga się z rakiem piersi. Swoje przeżycia dokumentuje, publikując zdjęcia na Instagramie. Są to fotografie zupełnie inne od tych, które można znaleźć na profilach zdrowych gwiazd. Zamiast kadrów z wakacji oglądamy kadry ze szpitalnego łóżka, zamiast nowych strojów kąpielowych, kolorowe chusty i peruki. Doherty dokumentuje dosłownie każdy etap leczenia, w krótkich filmikach dzieli się swoimi gorszymi i lepszymi chwilami. Ostatnio pokazała, jak stara się zachować formę i sprawność podczas choroby i umieściła filmik, w którym ćwiczy tuż po sesji chemioterapii. Widać wyraźnie, że sprawia jej to dużą przyjemność.

- Powiem wam, że potrząsanie pupą to naprawdę ciężka praca! Szczególnie z moją Nedą, która pomaga mi ćwiczyć i pozbywać się toksyn z organizmu. Tak, byłam zmęczona i wolałabym zostać w łóżku, ale poszłam się poruszać i czuję się dużo lepiej. Ćwiczenia są dobre na każdą chorobę - napisała pod filmikiem.

Zobaczcie, jak wyglądają jej ćwiczenia!

Zobacz także: Gojdź o operacjach: "Kobieta musi najpierw zadbać o psychikę, a potem o urodę"

d2iv81r

Podziel się opinią

Share
d2iv81r
d2iv81r