Trwa ładowanie...
do46kfk

"Belle epoque": znamy datę premiery serialu

Najnowszy serial TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych trafia na antenę. Premiera już w lutym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Belle epoque": znamy datę premiery serialu
(TVN/x-news)
do46kfk

"Belle epoque" to dziesięcioodcinkowy serial kostiumowo-kryminalny, którego akcja toczy się w Krakowie w 1905 r., w okresie tzw. pięknej epoki. Ten wyjątkowy czas, który od lat zachwyca swoim urokiem, postępem technicznym, naukowym i rozwijającym się życiem kulturalnym, miał także swoje tajemnice. Przy dźwiękach muzyki wytwornych balów, budzących zachwyt dam i eleganckich dżentelmenów, dochodziło do okrutnych wydarzeń. Brutalne morderstwa, wyrafinowane intrygi oraz podwójne standardy to drugie, nieznane oblicze tej pięknej epoki.

W serialu występują: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Eryk Lubos, Anna Próchniak, Olaf Lubaszenko, Vanessa Aleksander, Weronika Rosati oraz Eryk Kulm. Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku i są kręcone w Krakowie i okolicach oraz Warszawie. Premiera serialu już niebawem, bo 15 lutego. „Belle epoque” będzie emitowane w środowe wieczory o 21.30.

Zobacz także: "Belle Epoque": Paweł Małaszyński o szczegółach serialu

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

do46kfk

Podziel się opinią

Share

do46kfk

do46kfk