Trwa ładowanie...
dscgj6k

"Belfer": oto nowe uczennice liceum, w którym toczy się mordercza gra

Stacja Canal+ zaprezentowała plakaty promujące drugi sezon kryminalnego serialu "Belfer".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michalina Łabacz
Michalina Łabacz (Instagram.com)
dscgj6k

Na czarno-białych zdjęciach widzimy trzy aktorki - Zofię Wichłacz, Michalinę Łabacz i Elizę Rycembel. Każda z fotografii opatrzona jest też sentencją w krwistym kolorze. Wszystkie trzy grafiki można zobaczyć na oficjalnym koncie serialu "Belfer"na Instagramie. Produkcja promowana jest hasłem "Mordercza gra zaczyna się jesienią". Premiera planowana jest po wakacjach.

Do roli tytułowego belfra, Pawła Zawadzkiego, powraca Maciej Stuhr. Mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest pewne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Za kamerą staje dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ( "Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ( "Disco Polo" ). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

Zobacz także: Maciej Stuhr o serialu "Belfer"

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dscgj6k

Podziel się opinią

Share

dscgj6k

dscgj6k