Seriale polskie"Belfer": oto nowe uczennice liceum, w którym toczy się mordercza gra

"Belfer": oto nowe uczennice liceum, w którym toczy się mordercza gra

"Belfer": oto nowe uczennice liceum, w którym toczy się mordercza gra
Źródło zdjęć: © Instagram.com
oprac. Anna Ryta

26.06.2017 23:19, aktual.: 27.06.2017 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja Canal+ zaprezentowała plakaty promujące drugi sezon kryminalnego serialu "Belfer".

Na czarno-białych zdjęciach widzimy trzy aktorki - Zofię Wichłacz, Michalinę Łabacz i Elizę Rycembel. Każda z fotografii opatrzona jest też sentencją w krwistym kolorze. Wszystkie trzy grafiki można zobaczyć na oficjalnym koncie serialu "Belfer"na Instagramie. Produkcja promowana jest hasłem "Mordercza gra zaczyna się jesienią". Premiera planowana jest po wakacjach.

Do roli tytułowego belfra, Pawła Zawadzkiego, powraca Maciej Stuhr. Mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest pewne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Za kamerą staje dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ( "Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ( "Disco Polo" ). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także