"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:”. Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:”. Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Cezary Piwowarski/TVN

18.03.2019 21:29, aktual.: 19.03.2019 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:"

A Pulp Fiction
B Kill Bill
C Django
D Bękarty Wojny

Pytanie było warte 125 000 złotych.

Uczestnik pozbawiony już kół ratunkowych zaznaczył odpowiedź B "Kill Bill".

Prawidłową odpowiedzią było B.

Piosenka pierwotnie promowała album The Sonny Side of Cher, a napisał ją ówczesny partner piosenkarki, Sonny Bono. Utwór stał się ogromnym hitem i był później coverowany przez wielu artystów. Jeszcze w 1966 roku własną wersję przedstawiła Nancy Sinatra, wydając ją na singlu promującym album How Does That Grab You?. Jej wersję „Bang Bang” wykorzystano w filmie Kill Bill Quentina Tarantino z 2003 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także