Trwa ładowanie...
d3bqqym

"Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:”. Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Szaket, galoty i…Co się jeszcze składa na ancug?” Zobacz, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
"Szaket, galoty i…Co się jeszcze składa na ancug?” Zobacz, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy" (Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN)
d3bqqym

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground - to fragment utworu, który otwiera film:"

A Pulp Fiction
B Kill Bill
C Django
D Bękarty Wojny

Pytanie było warte 125 000 złotych.

d3bqqym

Uczestnik pozbawiony już kół ratunkowych zaznaczył odpowiedź B "Kill Bill".

Prawidłową odpowiedzią było B.

Piosenka pierwotnie promowała album The Sonny Side of Cher, a napisał ją ówczesny partner piosenkarki, Sonny Bono. Utwór stał się ogromnym hitem i był później coverowany przez wielu artystów. Jeszcze w 1966 roku własną wersję przedstawiła Nancy Sinatra, wydając ją na singlu promującym album How Does That Grab You?. Jej wersję „Bang Bang” wykorzystano w filmie Kill Bill Quentina Tarantino z 2003 roku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3bqqym

Podziel się opinią

Share
d3bqqym
d3bqqym