Trwa ładowanie...
02-02-2016 10:15

"Artyści": Nowy serial zastąpi program "Tomasz Lis na żywo"

Share
"Artyści": Nowy serial zastąpi program "Tomasz Lis na żywo"Źródło: AKPA
d2oyu2u

*Już w kwietniu TVP2 rozpocznie emisję nowego serialu "Artyści". Produkcja zajmie miejsce programu "Tomasz Lis na żywo". Nowy publicystyczny cykl pojawi się na antenie stacji najprawdopodobniej dopiero jesienią. * "Artyści" będą opowiadać historię o współczesnym teatrze oraz ludziach, którzy są zaangażowani w jego pracę. Zdjęcia do nowej produkcji kręcone są w Krakowie. Autorem scenariusza jest Paweł Demirski, a reżyserem Monika Strzępka. Pierwsze sceny zostały nakręcone już w grudniu ubiegłego roku.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl o godzinach emisji nowego serialu zadecydował dyrektor TVP2 Maciej Chmiel. Tym samym "Artyści" będą nadawani w poniedziałki tuż po "Kulisach M jak miłość". Oznacza to, że produkcja zajmie miejsce po zakończonym ostatnio programie "Tomasz Lis na żywo".

Jakiś czas temu planowano, że nowy cykl publicystyczny powinien wypełnić miejsce po talk-show Lisa, jednak ze względu na to, że stacja cały czas pracuje nad jego ostatecznym scenariuszem, pojawi się on najwcześniej w jesiennej ramówce. Do czasu zanim na antenie będzie również można śledzić losy bohaterów "Artystów", w poniedziałkowe wieczory pojawią się m.in. zagraniczne filmy dokumentalne.

d2oyu2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oyu2u
d2oyu2u