Trwa ładowanie...
stephen amell
17-10-2013 16:56

"Arrow": Stephen Amell o roli w serialu

"Arrow": Stephen Amell o roli w serialuŹródło: Universal Channel
d2an0jr
d2an0jr

Serial *"Arrow" to współczesna historia superbohatera znanego z komiksów wydawnictwa DC Comics. W postać tytułowej postaci wcielił się Stephen Amell. Sprawdźcie, co na temat produkcji ze swoim udziałem miał do powiedzenia aktor.*

Opowiedz jak rozpoczyna się historia Arrowa/ Olivera Queena?

- Po 5 latach od katastrofy morskiej, uznany za zmarłego miliarder-playboy Oliver Queen, zostaje odnaleziony na jednej z bezludnych wysp Pacyfiku. Przed wypadkiem był rozwydrzonym dzieckiem miliardera, które poza sobą, nie szanowało nikogo. Pobyt na wyspie bardzo go zmienił. Najciekawsze w rozwoju postaci jest to, w jaki sposób wykorzysta tę zupełnie nową osobowość, gdzie go ona zaprowadzi? Co się stanie?

Jak opisałbyś Olivera Queena w pierwszym sezonie serialu?

- Bohater jest bardzo niedojrzały. Wyobraża sobie, że wszystko ma przemyślane, dokładnie wie co jest jego celem. Jednak podczas pierwszego sezonu możemy się przekonać, że choć bohater nie jest zły, ani nie szuka zemsty, to jest jednak krótkowzroczny i uparty. Nie chce spojrzeć na pewne sprawy z perspektywy innych osób. W pierwszym sezonie jest to jego sporym problemem. W przyszłości chciałbym zobaczyć jak ta postać się rozwija, staje się bardziej delikatna i otwarta na sugestie innych ludzi. Nikt nie chce obserwować kogoś powtarzającego w kółko te same błędy.

d2an0jr

Każdego roku premierę ma bardzo wiele seriali i nigdy nie wiadomo, który z nich wzbudzi zainteresowanie widzów. Wygląda na to, że Arrow odniósł duży sukces. Jesteś tym zaskoczony?

- Od początku byłem bardzo zadowolony z pracy nad serialem. Nie zastanawiałem się nad tym jakie wyniki oglądalności uznałbym za sukces. Premiera serialu odbyła się, gdy kręciliśmy dziewiąty odcinek. Obudziłem się kolejnego dnia przytłoczony setkami e-maili i telefonów. Wiedziałem, że chodzi o wyniki oglądalności, które były dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Ciało Olivera Queena bardzo się zmienia podczas pobytu na wyspie. Wcześniej był w dobrej formie, ale na wyspie jest cieniem człowieka, by potem pokazywać się jako umięśniony bohater. Jak radziłeś sobie z tymi zmianami?

- Podczas kręcenia scen na wyspie staraliśmy się szczelnie zakrywać moje ciało ubraniem, ponieważ, oczywiście, cały czas wyglądałem tak, jak Oliver w teraźniejszości. Pracuję w mediach, więc zawsze jestem w dobrej formie, ale ten serial wymagał ode mnie zdecydowanej zmiany diety i specjalnego programu ćwiczeń. Aby przygotować się do roli przez sześć tygodni intensywnie trenowałem.

Serial *"Arrow" oglądać można w każdy wtorek o godz. 22:00 na antenie Universal Channel.*

**[

]( http://teleshow.wp.pl/arrow-6029245209658497c )**

d2an0jr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2an0jr