Trwa ładowanie...

Anna Popek poprowadzi dwa nowe programy?

Anna Popek poprowadzi dwa nowe programy?Źródło: AKPA
d3kmu8r
d3kmu8r

Jakiś czas temu spekulowano, że Anna Popek zostanie prowadzącą reaktywowanego formatu "Kocham Cię, Polsko!", a także, że obejmie stanowisko szefowej TVP Polonia. Niestety, żadna z tych plotek nie znalazła swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie oznacza to jednak, że dziennikarka musi obawiać się o swoją pozycję w Telewizji Polskiej. Wprost przeciwnie!

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, telewizyjna Dwójka pracuje nad projektami dwóch nowych programów, które mogłaby poprowadzić właśnie Anna Popek. Pierwszy z nich miałby być kulinarnym teleturniejem, który nawiązywałby do rodzinnych wartości (nagrano już pilotażowy odcinek). Drugi program byłby oparty na zagranicznym formacie i pokazywałby egzotyczne wakacje jako spełnienie marzeń.

- Zobaczyć w nim będzie można, jak ludzie poświęcają się dla rodziny, a ich wysiłek zostaje nagrodzony wakacjami. Trwają prace nad oboma projektami, są obiecujące, prorodzinne. Szukamy też źródeł ich finansowania - powiedział Maciej Chmiel, dyrektor TVP2, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

d3kmu8r

Jeśli tylko Telewizja Polska pozyska odpowiednich sponsorów i podpisze z nimi umowy, oba programy trafią na antenę - program o podróżach już w tegoroczne wakacje, a kulinarny teleturniej jesienią br.

Zobacz także: Wpadki w programie "Pytania na śniadanie"

d3kmu8r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kmu8r