Trwa ładowanie...

''Anna Karenina'': Będą pokazy przedpremierowe!

Share
''Anna Karenina'': Będą pokazy przedpremierowe!
d48h4e0

Nowa „Anna Karenina” w reżyserii Joe Wrighta zachwyciła nas podczas pokazu prasowego. Z tego powodu jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że ta kostiumowa adaptacja jednej z najbardziej wzruszających opowieści miłosnych w historii będzie wyświetlana na specjalnych pokazach przedpremierowych w kinach całej polski. Szczegóły poniżej.

Oficjalnie film „Anna Karenina” wchodzi do kin 23 listopada. Jednak ci, którzy już nie mogę doczekać się kinowego seansu będą mogli zakosztować nowego wydania tego słynnego love story już 9 oraz 11 listopada. W te dwa dni film będzie grany w sieci Cinema City, w kinie Atlantic oraz w kinie Helios Nowe Horyzonty.

PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘPRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ

d48h4e0

W weekend od 16 do 18 listopada natomiast film będzie można obejrzeć w sieciach Cinema City i Multikino, w kinie Atlantic (tylko 16.11), oraz w Nowym Kinie w Siedlcach i w kinach sieci Helios: Gdańsk, Katowice, Kielce, Płock, Radom, Rzeszów Galeria, Szczecin Outlet Park, Wrocław Legnicka. Szczegóły seansów dostępne są na stronach kin.

Anna Karenina to ekranizacja jednej z największych „love story” na świecie, powieści Lwa Tołstoja. To historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Kobieta zostaje wykluczona z petersburskiego high life’u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii…

d48h4e0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48h4e0
d48h4e0