Trwa ładowanie...
anna dereszowska
26-05-2011 13:16

Anna Dereszowska dla widzow Disney Junior

Anna Dereszowska dla widzow Disney JuniorŹródło: Disney
dhncizw
dhncizw

Anna Dereszowska, aktorka filmowa i teatralna z okazji Dnia Matki i uruchomienia na polskim rynku kanału Disney Junior, zaangażowała się w projekt „Powiem Wam wiersz”. Ten nowy cykl programowy, to unikalne przedsięwzięcie, które wprowadzi najmłodszych w cudowny świat klasyki dziecięcej poezji. „Powiem Wam wiersz” zadebiutuje 1 czerwca 2011 r. o godz. 12:10 w Disney Junior.

„Powiem Wam wiersz” to seria dwunastu 2-minutowych filmików z wierszami, dla których tło tworzą sceny z klasycznych filmów animowanych Disneya: „Przygody Kubusia Puchatka”, „Dumbo”, „Bambi” oraz „Księżniczka i Żaba”. Wśród czytanych wierszy znajdują się utwory autorstwa: Henry’ego Wadswortha Longfellowa („The Arrow and the Song”), A.A. Milne’a („A Wind On The Hill, My”), Roberta Louisa Stevensona („Shadow”) czy Ann Taylor („The Star”).

- Jako aktorka i mama miałam okazję przekonać się, jak inspirująco potrafią oddziaływać wiersze na dzieci, dlatego bardzo się cieszę z udziału w projekcie „Powiem Wam wiersz” dla Disney Junior. Wszyscy dorastaliśmy z fantastycznymi filmami i bohaterami Disneya. Ta seria na pewno trafi do serc widzów nowego pokolenia - mówi Anna Dereszowska.

Wiersze czytane przez takie sławy jak Whoopi Goldberg, Vanessa Williams, Katie Holmes czy Kenneth Branagh w ramach tej samej serii emitowanej w USA na początku tego roku cieszyły się ogromnym uznaniem.

dhncizw

Realizacja projektu „Powiem Wam wiersz” łączy się z uruchomieniem 1 czerwca 2011 r. kanału Disney Junior, zupełnie nowej platformy dla dzieci w wieku 2-7 lat i ich rodziców. Jednym z założeń kanału jest zachęcanie rodziców i dziadków, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyli w magicznych historiach, jakie od lat opowiada im Disney. Emitowane seriale animowane i fabularne, będą jednocześnie umożliwiać dzieciom zabawę z ich ulubionymi bohaterami oraz naukę. Dzięki ofercie programowej mali widzowie będą mogli poznać podstawy matematyki, a także nauczyć się języków obcych czy od najmłodszych lat odkrywać tajniki zdrowego odżywiania i stylu życia.

Premiera „Powiem Wam wiersz” już 1 czerwca 2011 r. o godz. 12:10 w Disney Junior

Zobacz także:

dhncizw

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

dhncizw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhncizw