Trwa ładowanie...

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała urocze zdjęcie

Anita Szydłowska, uczestniczka programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", od niedawna jest szczęśliwą mamą. Pokazała kolejne zdjęcie z dzieckiem na rękach. W porównaniu do poprzednich fotografii sceneria jest niecodzienna.

Share
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała urocze zdjęcie
Źródło: Materiały prasowe
dl98ewb

Anita Szydłowska ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” podzieliła się uroczym zdjęciem

Anita Szydłowska znalazła męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i założyła z nim rodzinę. Na początku czerwca urodził się ich syn Jerzy. Blisko dwa miesiące po jego narodzinach zabrali go na wspólne wakacje nad morze. Anita korzysta z wakacji, by mieć jak najwięcej pięknych zdjęć z dzieckiem.

Pojawiły się już fotografie z plaży, ale na prośbę fanów gwiazda show opublikowała kolejne. Jednak najnowsze zdjęcia zostały zrobione w innej, nietypowej scenerii, bo w polu kukurydzy.

ZOBACZ TEŻ: Grażyna Wolszczak: "Ludzie szybciej zrywają dziś związki niż kiedyś"

- Te zdjęcia mają w sobie jakiś spokój, jakby miały moc zatrzymywania czasu - napisała na swoim profilu na Instagramie. Dodała też, że Jerzy bardzo szybko rośnie oraz nauczył się uśmiechać się do rodziców.

dl98ewb

Fani byli zauroczeni zdjęciem. "Jak patrzę na takie maluszki, to aż chce się mieć kolejne dziecko", "Jak pięknie wyglądacie. Jerzyk śliczny, a jaki duży", "Cudownie się na was patrzy" - pisali w komentarzach.

dl98ewb

Podziel się opinią

Share
dl98ewb
dl98ewb