"Zasnął na swoim biurku". Matka nie wierzy w samobójstwo aktora

Angus Cloud zmarł w wieku 25 lat
Angus Cloud zmarł w wieku 25 lat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.08.2023 20:13, aktual.: 06.08.2023 21:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Angus Cloud zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach 31 lipca. 25-latek cierpiał po niedawnej stracie ojca i miał problemy psychiczne, ale matka aktora wydała oświadczenie, w którym kategorycznie zaprzecza sugestiom, jakoby syn miał odebrać sobie życie.

"Jedyny spokój przynosi nam wiedza, że Angus jest teraz ze swoim tatą, który był jego najlepszym przyjacielem. Angus otwarcie mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i mamy nadzieję, że jego odejście będzie dla nas wszystkich przypomnieniem, że tacy ludzie nie są i nie powinni być sami w trakcie takiej walki" - to słowa matki aktora Lisy Cloud, które pojawiły się w mediach publicznych krótko po tragedii.

Angus Cloud zdobył światową sławę dzięki roli Fezco w głośnym serialu "Euforia" HBO (2019-2022). Aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu dwa miesiące po śmierci ojca, który przegrał walkę z rakiem płuc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okoliczności śmierci Clouda nie są znane, wyniki sekcji zwłok nie zostały podane do wiadomości publicznej. W mediach społecznościowych szybko pojawiły się sugestie, że aktor odebrał sobie życie, na co po kilku dniach zareagowała jego matka.

"Przyjaciele, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że doceniam waszą miłość do mojej rodziny w tym trudnym czasie. Chcę również, abyście wiedzieli, że chociaż mój syn był w głębokim smutku z powodu przedwczesnej śmierci ojca z powodu międzybłoniaka, jego ostatni dzień był radosny" - napisała na Facebooku.

Lisa Cloud dała do zrozumienia, że ona również nie zna wyników sekcji zwłok. Ale nie wierzy, że syn celowo przedawkował "jakieś substancje".

"Wiem tylko, że położył głowę na biurku, gdzie pracował nad projektami artystycznymi, zasnął i już się nie obudził" - napisała matka aktora. "Być może dowiemy się, że przypadkowo przedawkował, ale jest jasne, że nie zamierzał odejść z tego świata" - podkreśliła.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie""Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także