Trwa ładowanie...
14-09-2012 08:33

"Alphas" z Davidem Strathairnem już w Polsce

"Alphas" z Davidem Strathairnem już w Polsce
d2hsxg3
d2hsxg3

Na antenie telewizji SciFi Universal można śledzić kolejne odcinki pierwszego sezonu serialu "Alphas". W głównej roli występuje David Strathairn.

Bohaterami serialu są obdarzeni niezwykłymi zdolnościami członkowie zespołu Alphas, zajmującego się sprawami, z którymi nie radzą sobie takie agencje, jak FBI czy CIA. Pod wodzą naukowca, doktora Lee Rosena (Strathairn), nie tylko rozwiązują kolejne zagadki, ale i uczą się kontroli nad własnymi mocami.

Każdy z Alphas może poszczycić się innymi talentami. Gary Bell (Ryan Cartwright) analizuje informacje szybciej niż komputer i może odbierać fale radiowe oraz przechwytywać rozmowy telefoniczne. Cameron (Warren Christie)
to były marines i bejsbolista, wybitny snajper, który posiada zdolność hiperkinezy. Nina (Laura Mennell) podporządkowuje sobie inne istoty, a Bill (Malik Yoba)
, były agent FBI, obdarzony jest niezwykłą siłą fizyczną. Rachel (Azita Ghanizada), była pracownica CIA, odbiera z kolei bodźce z otoczenia wszystkimi zmysłami.

Premierowe odcinki można oglądać w niedziele, a powtórki m.in. w poniedziałki, środy i soboty. W Stanach emitowany jest obecnie drugi sezon produkcji.

d2hsxg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsxg3