Trwa ładowanie...
dpcdj3s

Alphas

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Pięcioro pozornie normalnych ludzi posiada nadprzyrodzone umiejętności. Z pomocą naukowca, doktora Lee Rosen’a, tworzą zespół „Alphas”. Wykonują zadania, z którymi nie radzą sobie FBI, CIA i inne agencje. Szukają też innych ludzi obdarzonych niezwykłymi zdolnościami by pomóc im okiełznać swoje umiejętności lub schwytać tych którzy używają ich w niecnych celach.

Dr. Rosen, psychiatra i neurolog jest mentorem i liderem zespołu. Kieruje grupą i przydziela jej członkom konkretne zdania. Uczy ich kontrolować i być odpowiedzialnym za swoje moce.

Każdy z członków grupy posiada unikalne zdolności. Garry Bell jest nieprzeciętnie inteligentny. Analizuje informacje szybciej niż komputer. Potrafi „odbierać” fale radiowe i przechwytywać rozmowy telefoniczne. Jest jednak chory na autyzm i często zachowuje się jak małe dziecko. Cameron to były marines i bejsbolista, wybitny snajper. Posiada zdolność hiperkinezy – potrafi zwiększać swoją siłę motoryczną. Nina jest piękną kobietą o wielkiej sile umysłu. Potrafi podporządkować sobie inne istoty tak aby słuchały jej rozkazów. Bill to były agent FBI, obdarzony potężną siłą. Potrafi rzucać samochodami, burzyć ściany itp. Rachel, ostatni członek zespołu, to była pracownica CIA. Posiada umiejętność synestezji. Odbiera bodźce z otoczenia wszystkimi zmysłami. Wąchając kwiat poza zapachem, czuje, widzi, słyszy i smakuje go jednocześnie.„Alphas” w pojedynkę nie byliby w stanie wiele zrobić. Tylko jako zespół, współpracując są w stanie stawić czoła nowym niebezpieczeństwom.

Serial cechuje oryginalne podejście do tematu superbohaterów. Członkowie zespołu nie traktują swoich zdolności jako przekleństwa czy błogosławieństwa. Nie „unoszą” się metr nad ziemią i nie kreują się na celebrytów - zbawców świata. Tylko w czasie wykonywania zadań, korzystają ze swoich mocy. Traktują „Alphas” jak niebezpieczną i interesującą pracę. Kończąc zadanie „zrzucają” z siebie ciężar bycia herosem i są normalnymi ludźmi.

Alphas
Tytuł oryginalny

Alphas

Gatunek

akcji, dramat, sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpcdj3s
dpcdj3s
dpcdj3s