Trwa ładowanie...
ycipk-3lmwj1
alf

„Alf” – reboot legendarnego serialu.

Alf czyli najsympatyczniejszy kosmita drugiej połowy lat 80-tych wraca na ekrany. Wytwórnia filmowa Warner Bros zapowiedziała wznowienie znanego sitcomu. Aktualnie trwają etapy poszukiwania nowego scenarzysty, który przygotuje kolejną serię przygód bohatera z planety Melmac.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alf
Alf (East News)
ycipk-3lmwj1

Alf – wznowienie serialu o kosmicie

Obecnie znajdujemy się w okresie ciągłego wznawiania kultowych filmów i seriali. Z tego powodu reboot serii o sarkastycznym kosmicie nie wydaję się niczym szokującym. Sentyment oraz panująca moda na lata 80-te i 90-te z pewnością przyczynią się do tego, że wielu widzów zostanie ponownie przyciągnięta do swoich ekranów.

Narodziny ufoludka

ycipk-3lmwj1

Debiut serialu przypada na rok 1986. Za pośrednictwem stacji NBC ukazał się pierwszy odcinek. Przez kolejne cztery zostały wyemitowane z 4 sezonu złożone z 102 odcinków. W naszym kraju Alfpojawił się w 1991 r. Tytułowy bohater Alf, który właściwie nazywał się Gordon Shumway, był rozbitkiem pochodzącym z planety Melmac. Schronienia na Ziemi udzieliła mu rodzina Tennerów. W międzyczasie kosmita przeżywa mnóstwo przygód, kłóci się z domownikami i ma nieodpartą chęć zjedzenia kota sąsiadów. Głównym odtwórcą Alfa był Mihaly Meszaros, a głosu udzielał Paul Fusco. Do dziś nie wiadomo jak zakończyły się losy melmakianina , jednak po zakończeniu serialu pojawił się on w programie telewizyjnym Project: Alf oraz zaliczył gościnny występ w jednym z odcinków The Simpsons.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lmwj1

ycipk-3lmwj1
ycipk-3lmwj1