Aktorzy "Pierwszej Miłości" w nowych rolach…

Aktorzy "Pierwszej Miłości" w nowych rolach…
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

09.12.2009 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazdy serialu Pierwsza Miłość wcielają się w rolę dziennikarzy. Napiszą o blaskach i cieniach aktorstwa oraz zdradzą jak wygląda codzienna praca na planie „Pierwszej Miłości”. Zredagowane przez nich teksty ukażą się już 12 grudnia w specjalnym dodatku Gazety Wyborczej. A wszystko to dla potrzebujących dzieci, dla których już po raz szósty organizowana jest akcja „Fabryka Św. Mikołaja”.

Aktorzy pierwszej miłości na poważnie podeszli do nowego wyzwania. Pełni zapału zabrali się do pracy. 20 listopada w dekoracjach serialu odbyło się kolegium redakcyjne. Redaktorem naczelnym „Gazety Pierwszej Miłości dla Fabryki Świętego Mikołaja” został Łukasz Płoszajski „Nie będę ukrywał, że bycie redaktorem naczelnym to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, podobnie jak stworzony przez nas zespół, z którym miałem olbrzymią przyjemność pracować” – mówi Łukasz Płoszajski. Gwiazdy napiszą o sobie, o pracy w serialu i w teatrze oraz o kreowanych przez siebie rolach. Zdradzą też na pewno, co jest ich wymarzonym mikołajkowym prezentem.

Maciej Tomaszewski odkryje tajemnice pracy aktora, a Łukasz Płoszajski zdradzi kilka niezapomnianych chwil, jakie przydarzyły się na planie serialu. Dzięki tekstom widzowie poznają gwiazdy z innej strony. Będą też mogli przekonać się, co sami myślą o kreowanych przez siebie postaciach. Magda Margulewicz opisze blaski i cienia grania blondynki. Najsłynniejsza serialowa para, Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk opowie o wzruszającym spotkaniu z ciężko chorą Alą, które okazało się przełomowe w ich życiu.

Fabryka Św. Mikołaja to akcja dolnośląskiej Gazety Wyborczej i Fundacji Agora. W tym roku jej organizatorzy zaprosili do współpracy aktorów Pierwszej Miłości. „Jest nam niezwykle miło, że w tym roku to właśnie my, aktorzy realizowanego we Wrocławiu serialu „Pierwsza Miłość”, możemy wziąć czynny udział w tej wspaniałej akcji” – mówi Łukasz Płoszajski. „Od wielu lat z radością bierzemy udział w akcjach charytatywnych. Cieszymy się, że w tym roku możemy pomóc wrocławskim dzieciakom” – dodaje Płoszajski. W finale akcji aktorzy dostarczą także mikołajkowe paczki dla tysiąca ubogich dzieci.

Dla najmłodszych zostanie przygotowany specjalny pokaz filmowy w kinie Helios, a większość zebranych środków zostanie przekazanych Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia nr 1 we Wrocławiu.

Zobacz także:

[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( /gid,5162,img,204006,fototemat.html )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( /gid,5715,img,216369,fototemat.html )
[

ONE ROMANSOWAŁY Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ' ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także