Trwa ładowanie...

"Aida": Czas na męską rozmowę...

Share
"Aida": Czas na męską rozmowę...Źródło: Forma PR
d3euft5

Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot - to powiedzenie idealnie sprawdza się w przypadku tytułowej bohaterki serialu *"Aida". W 4. odcinku produkcji znów pokażą matce, na co ich stać. Co tym razem wymyślą?*

Aneta prosi Aidę o pieniądze na wykonanie pearcingu. Matka kategorycznie odmawia i zabrania córce dokonania zabiegu. Remik załatwia siostrze zabieg po znajomości, oczywiście cena jest dużo mniejsza, ale jakość wątpliwa. Teraz córka musi to ukryć przed matką.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28933,title,Aida,serial.html )**

d3euft5

Aida z Pauliną odkrywają w pokoju Remika filmy i pisemka pornograficzne. Paula doradza przyjaciółce, żeby porozmawiała z synem na "te" tematy. Aida próbuje, ale rozmowa z synem kończy się klęską. Zwraca się więc z prośbą o pomoc do Antka. Potem do Zibiego i Sebastiana. Panowie także nie potrafią "uświadomić" Remika.

Paula ma problem z jednym ze swoich klientów, policjantem Borysem, który jest przekonany, że Paula nie traktuje go jedynie jako klienta. Borys zakochał się w niej i terroryzuje dziewczynę scenami zazdrości. Paula opowiada o tym Antkowi i Sebastianowi. Ci postanawiają załatwić sprawę po męsku.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28933,title,Aida,serial.html )**

d3euft5

Kalina i Zibi opracowują wspólny system wygrywania w lotto. Nie pozwalają Sebastianowi przystąpić do spółki, gdyż – jak twierdzą - ma on zawsze pecha. Kupon przynosi wygraną, ale Kalina nie chce podzielić się pieniędzmi ze wspólnikiem. A na to Zibi się nigdy nie zgodzi!

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28933,title,Aida,serial.html )**

To wszystko zobaczycie w serialu "Aida" 25 marca o godz. 21:10 na antenie TVP 2.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3euft5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euft5
d3euft5