Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska: "wzbraniałam się przed związkiem"

Share
Agnieszka Kaczorowska: "wzbraniałam się przed związkiem"Źródło: AKPA
d3fmnam

Jeszcze kilka tygodni temu, za sprawą krzywdzącej plotki, oskarżano ją o romans z żonatym mężczyzną. Serialowa gwiazda ucięła jednak te spekulacje i wciąż chętnie opowiada o swoim partnerze. Wszystko po to, by nie zostawiać pola do nadinterpretacji czy domysłów.

- Rafał nie ma ani żony, ani dziecka, jest wolnym człowiekiem. Widocznie ktoś, rozpuszczając takie plotki, chciał nam zaszkodzić- wyznała w rozmowie z dziennikarką kolorowego tygodnika.

Dodała też, że nie planowała związku ze starszym mężczyzną, a nawet długo się przed nim broniła. Jak jednak wyjaśniła, jej życie i środowisko, w jakim funkcjonuje sprawiło, że rzadko kiedy ma okazję przebywać z rówieśnikami.

d3fmnam

- Od dziecka przebywałam z ludźmi dorosłymi.[...] Jedyną osobą w moim otoczeniu, która ma tyle lat co ja, jest moja najlepsza przyjaciółka - wyznała.

Uczucie, które spotkało ją na planie polsatowskiego show, spadło na nią jak grom z jasnego nieba.

- Najpierw była zwykła znajomość, mijanie się co jakiś czas. Aż doszło do rozmowy, która zmieniała wszystko. [...] Miał okazję zobaczyć, że bardzo angażuję się w to, co robię - wspominała swoją pierwszą rozmowę z partnerem.

I choć dziś Rafał jest dla niej największym wsparciem, to jak przyznała, początkowo nie mogła pogodzić się z myślą o związku.

d3fmnam

- Nie marzyłam o miłości, a nawet podświadomie wzbraniałam się przed związkiem. Czułam, że nie jest to dobry moment, ale miłość pojawiła się w moim życiu niespodziewanie - stwierdziła.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3fmnam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fmnam
d3fmnam