Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowali razem. "Mamy dziś rocznicę ślubu"

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż formalnie są małżeństwem
Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż formalnie są małżeństwem
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

03.10.2022 10:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo Agnieszki i Kamila z 7. edycji show TVN okazało się niewypałem. Mimo to dawni małżonkowie pozostają w koleżeńskich relacjach. W miniony weekend pokazali się razem na koncercie, na którym bawili się z innymi telewizyjnymi celebrytami.

Związek Agnieszki i Kamila pomimo obiecującego początku, który oglądali widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia", tuż po programie zakończył się z hukiem. Choć mężczyzna deklarował przed kamerami chęć pozostania w małżeństwie, kilka tygodni po wyjeździe kamer zmienił zdanie. Jego żona była w szoku, nie dostrzegała w ich relacji żadnych rys, mimo że uważni fani programu od początku widzieli jej oddanie oraz brak zaangażowania z drugiej strony.

Gdy prawda wyszła na jaw, wielu widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" współczuło Agnieszce. Kobieta obszernie relacjonowała w mediach społecznościowych swoje przeżycia, a na zbudowanych zasięgach zaczęła prosperować jak rasowa celebrytka. Zresztą Kamil również korzysta z popularności w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oboje od jakiegoś czasu promowali imprezę Roztańczony Narodowy. W końcu sami się na niej zjawili, a na Insta Stories było widać, że bawili się razem u boku Elizy i Trybsona z "Warsaw Shore". To właśnie na relacjach Elizy najbardziej było widać ich zażyłość, choć zastosowane filtry utrudniały rozpoznanie twarzy Agnieszki.

  • Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oraz Eliza z "Warsaw Shore" na Roztańczonym Narodowym
  • Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oraz Eliza z "Warsaw Shore" na Roztańczonym Narodowym
[1/2] Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oraz Eliza z "Warsaw Shore" na Roztańczonym NarodowymŹródło zdjęć: © Instagram | Ossowska Marta

Temat spotkania dawnych małżonków rozgrzał grupę fanów programu TVN na Facebooku. Pojawiły się sugestie, że Agnieszka wciąż łaknie zainteresowania męża, z którym jest w trakcie rozwodu. Głos w dyskusji zabrała sama zainteresowana.

"Tęsknię. Wciąż. Nie mogę zapomnieć o związku, który trwał dwa miesiące. Ale mamy rocznicę ślubu dziś, więc przynajmniej razem świętowaliśmy (zmusiłam go oczywiście). W końcu i on był uległy" - ironizowała Agnieszka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także