Trwa ładowanie...
"Agent": Macademian Girl dostanie swój program?

"Agent": Macademian Girl dostanie swój program?

Share
d196g7l

Macademian Girl (naprawdę nazywa się Tamara Gonzalez Perea) to jedna z najpopularniejszych tzw. "szafiarek" w Polsce. Ostatnio wzięła udział w gwiazdorskiej edycji programu "Agent". Choć w finale show zajęła drugie miejsce i o włos została pokonana przez Antka Królikowskiego, nie czuje się przegrana. Wprost przeciwnie! Występ w reaktywowanej produkcji TVN stał się dla niej przepustką do dalszej kariery w show-biznesie. Perea podpisała już kontrakt reklamowy i dostała swoją rubrykę w czasopiśmie Agaty Młynarskiej. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec!

- Na ten moment limit mój udział w programach jest chyba wyczerpany. Nie mówię "nie" w przyszłości, ale bardziej mi się marzy coś własnego w telewizji. Może jakieś współprowadzenie programu, a może własny kącik? O czymś takim marzę, a co przyniesie przyszłość, to zobaczymy. Dla mnie ta forma wideo i kontaktu z widzem jest dużo bardziej naturalna niż zdjęcia - powiedziała Tamara Gonzalez Perea w rozmowie z Wirtualną Polską.

d196g7l

Jeśli chcecie dowiedzieć się, na którym etapie programu Macademian Girl zorientowała się, że to właśnie Hubert Urbański jest tytułowym Agentem i w jakim programie najchętniej widziałaby się blogerka, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d196g7l

Podziel się opinią

Share
d196g7l
d196g7l