Trwa ładowanie...
agenci t.a.r.c.z.y.
16-07-2015 04:34

''Agenci T.A.R.C.Z.Y.'' bez spin-offu

''Agenci T.A.R.C.Z.Y.'' bez spin-offu
d4bqicf
d4bqicf

Nie spełni się marzenie tych fanów, którzy liczyli na spin-off "Agentów T.A.R.C.Z.Y." z agentami Bobbi Morse i Lance'em Hunterem.

Bobbi i Hunter zasilili szeregi T.A.R.C.Z.Y. po tym, jak organizacja została niemal zniszczona przez Hydrę. Wcześniej byli parą, która miewała swoje wzloty i upadki. Kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że bohaterowie doczekają się własnego serialu. Aktorzy, którzy wcielają się w agentów - Adrianne Palicki i Nick Blood, powiedzieli, że nic na to nie wskazuje.

- Nigdy nie poznaliśmy żadnych konkretnych planów dotyczących potencjalnego spin-offu. Nie doszły do nas żadne informacje na temat tego, że coś takiego jest faktycznie przygotowywane - mówi Palicki. - Cieszymy się, że możemy grać tych bohaterów, nie muszą istnieć w osobnym serialu. W "Agentach T.A.R.C.Z.Y." wszyscy jesteśmy jak rodzina. Trudno byłoby więc nam odejść.

- Spekulacji na temat spin-offu było więcej niż faktycznej rozmowy - dodaje Blood.

Niedawno prezes ABC, Paul Lee, stwierdził, że Bobbi i Hunter nie mogą odejść z "Agentów T.A.R.C.Z.Y.", gdyż są dla tej produkcji za bardzo ważni.

Trzeci sezon produkcji ma zadebiutować na antenie 29 września.

d4bqicf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bqicf