Trwa ładowanie...

Agata Młynarska: ciągle sama. Dlaczego?

Agata Młynarska: ciągle sama. Dlaczego?Źródło: AKPA
d1rzilw

[

]( http://www.fakt.pl )
Od kilku lat Agata Młynarska jest singielką. Ale nie szuka miłości na siłę.

d1rzilw

Nie borykam się z brakiem mężczyzny u boku. Każde puste miejsce może być oczywiście w ułamku sekundy zapełnione – mówi nam tajemniczo Agata Młynarska. Czyżby na horyzoncie pojawił się mężczyzna wart uczucia gwiazdy?

– Chętnych nie brakuje, ale na razie tylko przyglądam się temu, co dzieje się wokół mnie – dodaje. Prezenterka mająca na swoim koncie dwa małżeństwa i głośny związek z Jarosławem Kretem nie ukrywa, że w Polsce trudno znaleźć mężczyzn, którzy nie mają problemu z kobietami robiącymi własne kariery.

– Jeśli są w wieku dojrzałym, to przeważnie rozglądają się za kobietami dużo młodszymi od siebie. Na szczęście są i tacy, którzy potrafią docenić wartość partnerstwa z kobietą mającą życiowe doświadczenia. Potrzeba tylko szczęścia, by na siebie trafić – tłumaczy 45-letnia Agata Młynarska. I dodaje, że zamiast szukać mężczyzny, lepiej skupić się na sobie. Na swoim rozwoju. – Ja chodzę na basen, siłownię, lekcje angielskiego, mam czas dla przyjaciół i na realizację kolejnych pomysłów. Celebruję niedzielne obiady z dziećmi, co też jest wielką przyjemnością. Nie należy szukać miłości na siłę i za wszelką cenę. Sama cię znajdzie.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Papierska będzie pracowała w Japonii?!

d1rzilw

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

d1rzilw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rzilw