Trwa ładowanie...
02-04-2008 11:56

8 formatów TVP w Cannes

8 formatów TVP w CannesŹródło: TVP
d137wal
d137wal

"Glina", a także "Plebania" dołączyły do oferty formatów telewizyjnych oferowanych kontrahentom przez Telewizję Polską na kwietniowych targach MIPTV w Cannes.

Dział Rozwoju i Opracowań Kreatywnych Agencji Produkcji Telewizyjnej TVP zakończył proces formatowania pięciu nowych programów - 3 popularnonaukowych i edukacyjnych audycji oraz 2 znanych seriali.

Jak dowiedział portal Wirtualnemedia.pl są wśród nich: Recepty Jedynki, Kuchcikowo, Symulator Faktu, Glina, a także Plebania. Tym samym oferta handlowa Telewizji Polskiej na zbliżających się targach MIPTV w Cannes będzie zawierała już 8 formatów, z uwzględnieniem tych starszych, czyli M jak miłość, Najlepszy z najlepszych i Królestwo Maciusia.

Trwająca od stycznia br. procedura kompletowania dokumentacji na potrzeby pakietu formatowego, w tym zawierającego m.in. biblię formatową tj. uszczegółowioną postać zapisów artystycznych i technicznych składowych każdego z ww. tytułów, pozwala później wiernie odtworzyć każdy z nich w nowej wersji lokalnej.

Z informacji wynika, że do procesu formatowania wytypowano kolejnych 10 tytułów. Tym samym oferta Telewizji Polskiej stawia ją, obok TVN, ATM i Media Corporation, w gronie największych producentów formatów w Polsce.

Materiały POS promujące osiem formatów TVP i filmy demo dostępne będą na stoisku TVP na MIPTV w dniach 7-11 kwietnia.

d137wal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d137wal