Trwa ładowanie...

"4 Blocks": Ostatni sezon serialu na TNT

Ostatni rozdział gangsterskiej sagi TNT "4 Blocks” – premiera trzeciego sezonu w grudniu "4 Blocks” dobiega końca. Ostatni sezon serialu kryminalnego, który przedstawia losy przestępczego klanu Hamadych z dzielnicy Berlin-Neukölln już 2 grudnia pojawi się na kanale TNT.

Share
"4 Blocks": Ostatni sezon serialu na TNT
Źródło: Materiały prasowe
d1he3rn

Nadchodzi finał wielokrotnie nagradzanej sagi o berlińskich gangsterach, "4 Blocks”. Sezon kończący serial o rodzie przestępców z dzielnicy Berlin-Neukölln, składa się z sześciu odcinków, w których ma miejsce prawdziwa próba sił. Do miasta przybywają nowi rywale, sojusznicy odwracają się od Toniego (Kida Khodr Ramadan), a z cienia zaczynają wyłaniać się najbardziej niebezpieczni przeciwnicy Hamadych. Wszystko wskazuje na to, że największe zagrożenie mogą stanowić ci, którzy są najbliżej. Czy przywódca klanu powinien spodziewać się ciosu ze strony kogoś z jego własnych szeregów? Czy mężczyzna zdoła obronić swoją rodzinę i dzielnicę, czy wszystko straci?

Serial "4 Blocks" miał swoją premierę na Berlinale w lutym 2017 r. i do tej pory ma na swoim koncie aż 15 nagród filmowych. Koncepcja nadchodzącego trzeciego sezonu powstała za sprawą Hanno Hackforta, Boba Konrada, Richarda Kropfa oraz Eckeharda Weisa i książek Hackforta, Frédérica Hambalka i Niko Schulza-Dornburga. Reżyserem jest Özgür Yıldırım, natomiast operatorem kamery Matthias Bolliger.

d1he3rn

Producentami wykonawczymi są Quirin Berg, Max Wiedemann i Sven Miehe z W & B Television, a także Hannes Heyelmann i Anke Greifeneder z TNT. Oprócz Kidy Khodr Ramadana w trzecim sezonie pojawią się również Veysel Gelin, Massive, Almila Bagriacik, Maryam Zaree, Karolina Lodyga, Sami Nasser, Rauand Taleb, Hassan Akkouch i Sabrina Amali.
Premiera pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu „4 Blocks” już w poniedziałek 2 grudnia o godz. 23:00 na kanale TNT. Więcej informacji na temat finałowego sezonu serialu można znaleźć pod hashtagiem #4thelasttime.

O TNT

TNT to kanał telewizyjny nadawany w jakości HD, emitujący największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: "4 Blocks”, "Objazd”, "Rozbici” i "Tropiciele”. Kanał oferuje także wybór najpopularniejszych filmów studia Warner Bros. i innych hollywoodzkich wytwórni, autorstwa największych reżyserów, co daje gwarancję zróżnicowanej i zaskakującej rozrywki przez cały dzień. TNT należy do koncernu WarnerMedia.

d1he3rn

Podziel się opinią

Share
d1he3rn
d1he3rn