Trwa ładowanie...
d4hay1h

Nowe przygody Taffy’ego, Bentleya oraz Pani Majętnej w Boomerangu

Już 2 grudnia premiera nowych odcinków kreskówki "Taffy”. Bohaterów czeka spotkanie z kosmitami oraz wizyta u weterynarza. Czy tym razem poczciwemu psu Pani Majętnej uda się zdemaskować sprytnego szopa? Być może tej zimy widzowie Boomeranga poznają odpowiedź na to nurtujące pytanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta bajka zachwyci najmłodszych widzów
Ta bajka zachwyci najmłodszych widzów (Materiały prasowe)
d4hay1h

Pani Majętna znalazła na wycieraczce swojej posiadłości małego, słodkiego kotka. Jedynie jej wierny przyjaciel – pies Bentley wie, że uroczy kiciuś to w rzeczywistości przebiegły szop pracz, który do rezydencji trafił prosto z wysypiska śmieci. Slapstickowy humor, wartka akcja i zaskakujące zwroty sytuacyjne – tego mogą spodziewać się widzowie Boomeranga śledząc zabawne losy bohaterów.

W nadchodzących odcinkach Taffy i Bentley nie zaprzestaną stosowania sprytnych sztuczek w walce o względy swojej właścicielki. Tym razem jednak rywalizacji będą towarzyszyć zjawiska paranormalne. Do jednego z bohaterów zwrócą się przybysze z przyszłości, którzy powierzają mu misję ocalenia Ziemi. Kiedy indziej tytułowy spryciarz rani się w ucho, natomiast psi strażnik posiadłości wyląduje na Antarktydzie.

Premiera nowych odcinków serialu animowanego "Taffy” już 2 grudnia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 16:15 na antenie Boomeranga.

d4hay1h

O Boomerang

Boomerang to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który swoim odbiorcom przez 24 godziny na dobę dostarcza powodów do śmiechu. Stacja prezentuje skierowane do dzieci w wieku 4-7 lat seriale animowane, które zapewniają lekką, pełną humoru rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Obok popularnych kreskówek, takich jak "Wyluzuj, Scooby-Doo!”, "Tom i Jerry Show”, "Nowe Zwariowane Melodie”, na widzów czekają też ich ulubione postacie z takich produkcji jak "Jaś Fasola”, "Angelo rządzi”, "Grizzy i lemingi”, "Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy "The HAPPOS Family”. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji. Właścicielem marki Boomerang jest WarnerMedia.

d4hay1h

Podziel się opinią

Share
d4hay1h
d4hay1h