Trwa ładowanie...
tvn

"39 i pół": Finałowy odcinek!

Share
"39 i pół": Finałowy odcinek!
Źródło: AKPA
d1xs3rk

Emisja serialu, który zmieniał ludzkie życie ma się ku końcowi.

"To serial, który zmienił moje życie. Ludzie na ulicy wielokrotnie mnie zaczepiali i chwalili mojego bohatera za metody wychowawcze, które stosował. Czego chcieć więcej?" - mówi Tomasz Karolak.

Można chcieć prowadzić żywot anarchisty! Zupełnie jak Darek Jankowski, który przewrócił świat swojej żony Anki oraz syna Patryka do góry nogami. Główny bohater przez ponad 39 odcinków walczył o godne życie. Fan rocka założył dwa zespoły, a ostatnio i o mało nie został milionerem. Raz sięgał bruku, by zaraz wspiąć się na najwyższe szczyty pracując jako prezes. Gdy już znudził się garniturem od Armaniego włożył różową marynarkę i przygrywał na weselach. To koniec szalonych przygód, bo jak już zdążyli zauważyć widzowie serialu, Darek Jankowski wychodzi na prostą.

Nie bez powodu. W końcu niebawem zostanie dziadkiem ... i ojcem! Jak połączyć sprawy wychowywania z problemami mieszkaniowymi i wiecznym brakiem pieniędzy?

d1xs3rk

Co czeka Jankowskich pod koniec trzeciej serii, zobaczymy już 1 grudnia, podczas emisji ostatniego odcinka serialu. Trzeba również zaznaczyć, że pół odcinka to wcale nie żart. Po nakręceniu 39 odcinków, dodatkowy, zwany "I pół" powstał jako bonus, od twórców dla fanów serialu.

"Te trzydzieści dziewięć i pół odcinka, które nakręciliśmy były ciężką siermiężną pracą. Zdarzały się wzloty i upadki. Nie brakowało wojen z naszym kochanym bohaterem, ale wszystko zakończyło się pomyślnie, a my oddaliśmy widzom serial pełen ciekawych śmiesznych gagów i pomysłów na zwariowane życie" - mówi reżyser Łukasz Jaworski.

Dla całej ekipy najważniejsze jest jednak to, że serial zyskał sobie ogromną rzeszę fanów, która zapewne pozostanie mu wierna również przy powtórkach emisji III serii.

Emisja ostatniego odcinka już we wtorek, 1 grudnia o godzinie 21.30.

d1xs3rk

Zobacz także:

[

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM "M JAK MIŁOŚĆ" ]( /gid,5657,img,215002,fototemat.html )
[

CICHOPEK WOZI DZIECKO DO PRACY ]( /gid,5655,img,214962,fototemat.html )
[

TO MAŁGOSIA SOCHA MIAŁA GRAĆ BRZYDULĘ ULĘ ]( /gid,5662,img,215027,sid,27504,fototemat.html )
[

NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANE FILMY 2010 ]( http://film.wp.pl/najbardziej-oczekiwane-filmowe-premiery-2010-roku-6025284923277953g )

d1xs3rk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xs3rk
d1xs3rk