"2XL": Już dziś finał serialu!

"2XL": Już dziś finał serialu!
Źródło zdjęć: © Polsat

28.11.2013 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobiega końca 1. sezon serialu *"2XL". Sprawdźcie, co zobaczyć będzie można w finałowym odcinku. Agata przekroczy kolejną granicę, a Laura okaże się królową katastrofy. Co takiego ją spotka?*

Podczas lunchu w parku Agata (Elżbieta Romanowska)
zbiera się w sobie i wyjawia Robertowi (Piotr Stramowski)
, że od lat nie ma kontaktu z ojcem. Żali się, że zamiast stanąć w jej obronie, jak na prawdziwego rodzica przystało, on wyrzekł się jej. Matka trzymana krótko nie ma nic do gadania.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

W drodze powrotnej Agata i Robert są świadkami kradzieży torebki przez nastolatka. Szybki refleks i doskonała sprawność fizyczna Górala powodują, że złoczyńca zostaje złapany. Agata chce zadzwonić na policję mimo błagań chłopaka i zapewnień, że był to ostatni raz. Robert wbrew Agacie puszcza złodzieja. Dec nie rozumie jego zachowania. Robert zapowiada, że chętnie wytłumaczy się z tego czynu, jednak będzie musiał przekroczyć granicę.

- Mniej więcej w jego wieku miałem paru wesołych kumpli. Jeden z nich kiedyś namówił mnie, żebym włamał do znajomego jego ojca. Okazało się, że ten człowiek przyłapał Roberta na próbie kradzieży, ale go wypuścił - dopiero później to zrozumiałem, żeby ufać ludziom. On mnie nie znał. Nie wiedział, czy zrozumiem lekcję, a zaufał mi. Od tamtej pory nie chcę niczego innego, tylko zasługiwać na to zaufanie.

Krawaciarze wycofali pozew przeciwko Robertowi. Jest co świętować. Agata z oporami w końcu zgadza się współuczestniczyć w uczczeniu okazji. Góral ma już nawet pewien pomysł… Rower, bulwar nad Wisłą… Kolejne przekroczenie granicy?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

Zuza (Agnieszka Dobczyńska) nie wierzy, że Roberta i Agatę łączy ich tylko przyjaźń i bierze sprawy w swoje ręce...Wielgosz sam zaczyna się zastanawiać nad tym, co tak naprawdę czuje do Agaty. Czy Dec jest już gotowa na coś więcej niż tylko przyjaźń?

Podczas ślubu szwagierki Laura dostaje telefon z pracy. Mina jej zrzednie na to, co ma jej do przekazania sekretarka. Tymczasem Karol, będąc na skraju wytrzymałości, rzuca się z pięściami na Filipa…Laura – Królowa katastrofy może być tylko jedna. Nie mam pracy, nie mam faceta i rozwaliłam wesele fantastycznej dziewczynie. Jakie jeszcze zabawne sytuacje będą towarzyszyć bohaterkom?

Tego dowiemy się z ostatniego odcinka serialu *"2XL" już dziś, 28 listopada, o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także