Zwolnienia w "Złotopolskich"

Zwolnienia w "Złotopolskich"
Źródło zdjęć: © Jacek Urbaniak/PAP/TVP

22.10.2010 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najbliższych odcinkach serialu *"Złotopolscy" wydarzy się naprawdę sporo. M.in. Wiesiek zacznie bronić sowich podwładnych, którym grożą zwolnienia.*

Rozbawiona Marta wraca z wesela do domu i zastaje w łóżku Wieśka. Nagle z pokoju Kasi wychodzi Marylka w jej szlafroku. Nie wie co bardziej ją irytuje – obecność synowej czy to, że zabrała jej szlafrok. Marta mówi, że była w Niepiekłach z amerykańskim generałem, bo chciała mu pokazać polskie wesele a zaraz po uroczystościach wróciła do domu.

Tymczasem z wesela wraca Zalewska i opowiada Kleczkowskiej o wszystkich nieporozumieniach weselnych i o tym, że Grzesio świetnie tańczy. Kleczkowskiej nie podoba się uwaga o zaletach jej męża i podsumowuje wydarzenie, że wesele jest a nie ma się komu weselić.

Zosię, która nadal przebywa w Kamienicy irytuje pojawienie się tam Sławka. Sławek wymyśla różne zajęcia, żeby tylko zbliżyć się do niej. Zosia ogania się od niego wzywając na pomoc wikarego. Kiedy wikary przychodzi z odsieczą zastaje Sławka, który nie pozwala mu na widzenie się ani z Zosią ani z panią Julią.

Marek przychodzi do Marcysi z kwiatami i przeprasza ją za swoje zachowanie. Marcysia uważa się za winną, bo kazała zachować w największej tajemnicy swój stan zdrowia. Najbardziej chciałaby cofnąć decyzję o uznaniu Waldka za zmarłego. Marek chce wrócić do domu a znajomość z dyrektorką banku zawiesić na pewien czas.

James kończy służbę i wyjeżdża w podróż dookoła świata. Marta zaczyna płakać. Wiesiek wraca do komisariatu, dowiaduje się o zwolnieniach w komisariacie. Postanawia bronić podwładnych i wpłynąć na odwołanie decyzji.

Po więcej zapraszamy do serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także