Trwa ładowanie...

Zostały w "Hell's Kitchen", ale przeżywają dramat

Share
Zostały w "Hell's Kitchen", ale przeżywają dramat
Źródło: Polsat
d482nn1

Kasia i Sylwia są mamami. Kasia ma 1,5-rocznego synka Aleksandra, a Sylwia dwójkę dzieci: 2-letnią Alicję oraz 9-letniego Aleksandra.

Od siedmiu tygodni dziewczyny są zamknięte w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" i całkowicie odizolowane od dzieci. Tęsknota za nimi daje się Kasi i Sylwii coraz bardziej we znaki.

- Nie spodziewałam się, że udział w tym programie będzie aż tak ciężki. Po prostu strasznie mocno tęsknię za Aleksandrem - wyznała zapłakana Kasia. - Teraz trochę mam wyrzuty sumienia, że on jest tam, a ja tu. Obcięłabym ten skaleczony palec po prostu, żeby móc go przytulić zaraz. Wkurza mnie to, że zdecydowałam się zostawić takie małe dziecko w domu i tyle mnie to kosztuje po prostu - dodaje załamana Kasia.

d482nn1

Brak możliwości kontaktu z dziećmi jest także bardzo trudny dla Sylwii.

- Bardzo tęsknię za swoimi dziećmi, ale robię to dla nich i robię to dla siebie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. Tak mocno za nimi tęsknię. Jest mi ciężko i trudno - wyznaje smutna Sylwia Biały.

Do końca rywalizacji w "Hell's Kitchen" zostały niespełna trzy tygodnie. Która z uczestniczek jako pierwsza wróci do dziecka? O tym przekonamy się być może już w najbliższy wtorek o 20.05 w Polsacie.

d482nn1

Podziel się opinią

Share
d482nn1
d482nn1