Trwa ładowanie...

"Żony Hollywood": Katarzyna Wołejnio wspomina spotkanie z Georgem Michaelem

Katarzyna Wołejnio opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, w którym opisała swoje spotkanie z Georgem Michaelem.

Share
"Żony Hollywood": Katarzyna Wołejnio wspomina spotkanie z Georgem Michaelem
Źródło: AKPA
d124lw5

Świat wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią George'a Michaela (tutaj przeczytacie więcej na jego temat). Do grona gwiazd, które wspominają artystę, dołączyła Katarzyna Wołejnio. Uczestniczka reality-show "Żony Hollywood" opisała na swoim profilu na Instagramie, jak przebiegło jej przypadkowe spotkanie z kultowym wokalistą.

- Lata temu, gdy George Michael po raz ostatni występował w Polsce, przyleciałam do kraju z Los Angeles. Bardzo chciałam pójść na jego koncert, uruchomiłam moje znajomości, ale nie było już szans na jakiekolwiek bilety. Miałam szczęście, że zatrzymałam się w tym samym hotelu co on, choć wcale o tym nie wiedziałam. Po zameldowaniu poszłam na siłownię niedaleko sauny. Zgadnijcie, co się stało! W zaparowanym pomieszczeniu, w którym nie mogłam niczego dostrzec, ktoś zaczął śpiewać. I to był on! Para opadła i wtedy go rozpoznałam. Nie mogłam uwierzyć, że to był on. Spytał mnie, czy przyjdę na jego koncert. Odpowiedziałam, że próbowałam, ale nie było już biletów. Michael zapytał więc, ile ich chcę. Dał mi kilka, więc zabrałam ze sobą przyjaciół. To był najlepszy czas! - podsumowała.

d124lw5

Zobacz także: Katarzyna Wołejnio: "Nie wystąpię w 3. sezonie "Żon Hollywood"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d124lw5

Podziel się opinią

Share
d124lw5
d124lw5