Trwa ładowanie...
06-06-2012 14:41

"Żona idealna": Emocjonujący finał sezonu

"Żona idealna": Emocjonujący finał sezonu
d2vr4al
d2vr4al

Czy poznamy w końcu męża Kalindy? Jak powrót do starego życia wpłynie na nowe przyjaźnie pani detektyw? Czy *„Żona idealna” wybierze prawdziwą miłość i zostawi męża? Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziemy w finale 3. sezonu, odcinku pt. „Drużyna marzeń”.*

  1. sezon „Żony idealnej” trzyma w napięciu do ostatniego odcinka. Na ekranie mogliśmy podziwiać fantastycznie wyreżyserowane sceny sądowe, świetne aktorstwo zarówno drugo jak i pierwszoplanowe.

Postacie były jeszcze bardziej złożone, ich relacje skomplikowane, a życie zawodowe i prywatne jeszcze mocniej się przeplatało. Oprócz głównych postaci pojawiały się niezwykle zajmujące role epizodyczne, które grali między innymi Matthew Perry czy Michael J.Fox.

d2vr4al

Robert King zdradza w wywiadzie z Entertainment Weekly, że na początku 4. sezonu scenarzyści wprowadzą nowy element, który będzie miał znaczący wpływ na kształt kolejnych odcinków. Bardzo rozbudowany zostanie wątek Kalindy, a przedsmak tego będziemy mieć już w finałowym odcinku 3. sezonu – „Drużynie marzeń”. Alice nadal zajmować będzie kariera, dzieci oraz miłość. Peter będzie dalej ubiegał się o stanowisko gubernatora, a Eli Gold zrobi wszystko by je zdobył. Zobaczymy również jak Diane Lockhart i Will Gardner ratują firmę przed bankructwem i wykupieniem przez obcych przedsiębiorców.

Ostatni odcinek 3. sezonu nosi nazwę „Drużyna marzeń”. Jak twierdzą sami twórcy serialu – Robert i Michelle King tytuł ten, nie odnosi się wyłącznie do scenariusza, ale również do znakomitej obsady tego odcinka. W finale zobaczymy Marthę Plimpton i Michaela J.Foxa.

„Żona idealna” – Finał 3. sezonu: 6 czerwca, godz. 22:00, tylko na Universal Channel.

d2vr4al
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vr4al