Trwa ładowanie...

Zobacz obsadę "Pięknej i bestii"

Share
Zobacz obsadę "Pięknej i bestii"
d2ksivj

Josh Gad umieścił na Instagramie zdjęcie obsady aktorskiej wersji "Pięknej i bestii".

Produkcja ewidentnie już się zaczęła, bo aktorzy swoje spotkanie uczcili pięknym selfie, które trafiło na Instagram Josha Gada. Fotografię można obejrzeć pod tym adresem. Znajdują się na niej Emma Watson (Piękna/Belle), Dan Stevens (Bestia/Książę), Kevin Kline (ojciec Belle, Maurice), Luke Evans (Gaston) oraz Josh Gad, który wcieli się w postać LeFou, śmiesznego pomocnika Gastona.

Poza tym w filmie grają także Emma Thompson (pani Potts) i Ian McKellen jako Cogsworth, zamieniony w zegar lojalny lokaj Bestii.

d2ksivj

Przypomnijmy, że klasyczna baśń opowiada o pięknej wieśniaczce Belle. Jej ojciec zostaje uwięziony w zaklętym zamku przez odrażającą Bestię. Dziewczyna podąża jego śladem i zgadza się zostać więźniem stwora zamiast ojca. Wkrótce odkrywa, że za odpychającą powierzchownością potwora kryje się serce i dusza księcia.

Za kamerą filmu "Beauty and the Beast" stanie Bill Condon. Scenariusz wyszedł spod pióra Stephena Chbosky'ego. Podstawą dla jego tekstu jest szkic Evana Spiliotopoulosa. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ksivj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ksivj
d2ksivj