Znana modelka poprowadzi program

Znana modelka poprowadzi program
Źródło zdjęć: © AKPA

24.03.2010 09:36, aktual.: 25.11.2013 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Andrzej Rosiewicz śpiewał niegdyś: Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. Ten popularny artysta nie mylił się, bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że to właśnie Polki podbijają światowe wybiegi mody?

„Supermodelki” (program startuje w sobotę, 27.03) to program, który ma wyłonić kolejne piękności, mające szansę zrobić spektakularną karierę za granicą. Agnieszka Maciąg – gospodyni show przybliży widzom arkana świata mody. Wraz z nią będziemy mieć okazję obserwować zmagania dziewcząt, które w tym programie walczyć będą o wysoką stawkę.

-Zwyciężczyni podpisze kontrakt opiewający na bajońską kwotę 150 tys. dolarów z jedną najbardziej elitarnych agencji modelek na świecie Next i New Age Models i wyjedzie do Nowego Jorku – opowiada nam Włodzimierz Wróblewski, producent programu. Pierwszy odcinek programu pokaże kulisy castingu, który przyciągnął tysiące dziewczyn marzących o karierze top-modelki na miarę Anji Rubik.

– Zależało nam na tym, aby pomóc zaistnieć dziewczynom z całej Polski, także tym z małych miast i miasteczek. Te ostatnie, żyjąc z dala od dużych ośrodków kulturalnych pozbawione są takiej szansy. Tymczasem w naszym kraju jest wiele kobiet, które maja predyspozycje do zrobienia kariery w modelingu. Naszym celem jest wyłowienie tych najbardziej utalentowanych – dodaje Wróblewski.

A to nie jest wcale proste zadanie. Na szczęście w jury zasiadają sami profesjonaliści! Katarzyna Sokołowska – choreograf pokazów mody, Dorota Wróblewska – producent pokazów mody i widowisk fashion oraz właściciel Domu Mody Forget-me-Not, Maciej Lisowski – właściciel agencji New Age Models oraz James Ransom – zawodowy skaut, współpracującymi z międzynarodowymi agencjami modelek to ludzie, którzy potrafią rozpoznać prawdziwy diament. I to oni właśnie zadecydują, które z dziewcząt wejdą do ścisłego finału programu.

– Do 14–odcinkowego programu zakwalifikuje się 25 dziewczyn, ale do finału wejdą tylko trzy. To one pojadą na sesję zdjęciową w Paryżu. Tam będą miały okazję nie tylko spróbować swoich sił na wybiegu, ale także odwiedzą atelier znanych projektantów, a przede wszystkim zobaczą najbardziej urokliwe zakątki europejskiej stolicy mody – mówi nam Włodzimierz Wróblewski.

Wielki finał programu i ogłoszenie wyników odbędzie się już 27 czerwca na Warshsaw Fashion Street w Warszawie. Podczas tego wyjątkowego, zrobionego z ogromnym rozmachem widowiska widzowie poznają nazwisko supermodelki. Która z dziewcząt okaże się numerem 1.?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także