Trwa ładowanie...

Znana aktorka odchodzi z programu?

Znana aktorka odchodzi z programu?Źródło: newspix.pl
d46kqpk
d46kqpk

[

]( http://www.fakt.pl )
Ada Fijał ma dosyć mody? Postanowiła zrezygnować z wspólnego programu, który prowadziła z Joanną Horodyńską. Dlaczego? Planuje poświęcić się byciu aktorką i piosenkarką...

d46kqpk

Jak dowiedział się "Fakt", Ada Fijał (37 l.) odchodzi z programu "Gwiazdy na dywaniku" w Polsat Cafe. Aktorka nie ma ponoć czasu na zajmowanie się modą. Za dużo czasu zajmują jej też imprezy branżowe i pokazy mody. Postanowiła skupić się na innej działalności zawodowej.

Chce skoncentrować się na aktorstwie i jeszcze nagrywa płytę! Od ubiegłego roku Fijał prowadziła wraz z samozwańczą wyrocznią mody, Joanną Horodyńską (38 l.) program, w którym obie panie krytykowały kreacje polskich gwiazd. Adę Fijał znudziła jednak ta rola. Postanowiła więc całą swoją uwagę skupić się na swoich prawdziwych pasjach – aktorstwie i muzyce. Nagrywa płytę, pojawi się też w nowym serialu Polsatu.

Fijał jest absolwentką PWST i współpracowała z teatrami w Krakowie, a także występuje w "Barwach szczęścia". Ma realne szanse na karierę?

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
d46kqpk

Zobacz także:

[

Szostak niejadkiem? Tego nikt się nie spodziewał! ]( http://teleshow.pl/gid,15443786,img,15443818,kat,1024837,title,Karolina-Szostak-apetyczna-gwiazda-kiedys-byla-niejadkiem,galeria.html )
[

Jej twarz ewoluowała! Tori Spelling jak kameleon! ]( http://teleshow.pl/gid,14494181,img,14494231,kat,1024839,title,Tori-Spelling-Jej-twarz-ewoluuje,galeria.html )

d46kqpk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46kqpk