Trwa ładowanie...

"Złotopolscy" będą jeszcze lepsi

Share
"Złotopolscy" będą jeszcze lepsiŹródło: AKPA
d3470nc

Od połowy października rozpocznie się emisja zrealizowanych latem zdjęć do serialu. Powstałe odcinki są bardziej dynamiczne, cechuje je wartka akcja. Producenci serialu by zainteresować widzów zaplanowali wesele i pogrzeb, porwanie i zdradę, zakazaną miłość.

Wydarzenia rozpoczną się wieścią o śmierci listonosza – Józefa. W ten sposób współpracownicy i przyjaciele postanowili uczcić pamięć po niedawno zmarłym Jerzym Turku.

Na ceremonię pożegnania przyjaciela powróci do serialu Marcysia. W tej roli zobaczymy zapowiadaną Kasię Pierścionek. Przepychanka o bliźniaki, których porwanie/odbicie zlecił Biernacki nareszcie zostanie zakończona.

Kacper na wieść o planowanym rozwodzie Marylki postanowi walczyć o jej względy. Spotka się z jej mężem, żeby dać mu do zrozumienia, że zamierza ją zdobyć. Czy dojdzie do rozwodu? Czy Marylka i Kacper będę razem?

d3470nc

Grzesio w czasie nieobecności Elżuni spotka się na romantycznej kolacji z Katarzyną Zalewską, asystentką posła Biernackiego. Małżeństwo planuje adopcję dziecka. Czy w tak ważnym dla nich momencie Grzesio dopuści się zdrady?

Marta wybierze się z generałem na wymarzone wesele. W zamian otrzyma zaproszenie na wycieczkę dookoła świata. Czy porzuci męża?

Wikary nadal będzie przekonany o swoim powołaniu kapłańskim. Każde przypadkowe spotkanie z Zosią działa na niego jednak oszałamiająco. Czy szczera miłość zwycięży w przypadku tych dwojga?

Zobacz także:

d3470nc

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3470nc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3470nc
d3470nc