Trwa ładowanie...

Zbigniew Wodecki o udziale w "Tańcu z gwiazdami": "To kwestia stawki"

d1plkeq
d1plkeq

W skład jury "Tańca z gwiazdami" obecnie wchodzą: Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Jednak tylko najwięksi fani programu pamiętają, że zanim w fotelu jurora pojawił się serialowy Ferdynand Kiepski, przez pierwszych dwanaście edycji w TVN jego miejsce zajmował Zbigniew Wodecki.

W najnowszym wywiadzie wokalista stwierdził, że nie żałuje odejścia z tanecznego show, bowiem przez udział w produkcji przestał być postrzegany jako muzyk. Dodał, że nie najlepiej czuł się również w roli jurora krytykującego uczestników. Przyznał jednak, że dzięki cotygodniowym występom na antenie TVN zyskał popularność i nowych fanów. A czy sam zgodziłby się na sprawdzenie swoich umiejętności na telewizyjnym parkiecie?

- Nie przyjąłbym takiej propozycji. Jest to wyłącznie kwestia stawki, a na razie nie ma takich pieniędzy. (...) Udział w "Tańcu z gwiazdami" zrobił mi tzw. twarz. My żyjemy dzięki telewizji w dużej mierze. To wpływa i na stawki, i na liczbę koncertów, jak człowiek jest medialny - przyznał muzyk.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze zdradził Zbigniew Wodecki, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1plkeq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1plkeq