Trwa ładowanie...
23-08-2016 09:44

"Zatrzymaj chwilę": nowy program Anny Popek

"Zatrzymaj chwilę": nowy program Anny PopekŹródło: AKPA
d49pc3z
d49pc3z

Anna Popek po przejściu z "Pytania na śniadanie" TVP2, niewątpliwie wyrosła na gwiazdę Jedynki. Niewiele prezenterek może się pochwalić pracą w tylu programach w tak krótkim czasie. Najpierw przed wakacjami Popek dołączyła do grona gospodarzy "Świat się kręci", później została prowadzącą "Akcja wakacje", powierzono jej nowe show na żywo. Jakby tego było mało, teraz dostała jeszcze jeden program.

Nowy format, jak poinformował portal press.pl, Anna Popek poprowadzi na zmianę z Katarzyną Koleczek. Program "Zatrzymaj chwilę" będzie miał charakter wspomnieniowy i jest skierowany do dojrzałej wiekowo widowni. Na antenie TVP1 zadebiutuje 11 września. Później będzie emitowany w niedziele o 17.30, tuż po "Teleexpressie".

Warto dodać, że to niejedyny program, w którym zobaczymy Annę Popek. Prezenterka na zmianę z Pauliną Chylewską poprowadzi "Co słychać, Polsko?", audycję na żywo, zbliżoną w formule do programu "Świat się kręci" Agaty Młynarskiej. Miał wystartować już pod koniec sierpnia, ale stacja przesunęła jego emisję na późną jesień.

Zobacz także: Anna Popek o programie "Akcja Wakacje": "Bohaterów łączą doświadczenia życiowe"

d49pc3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49pc3z