Zaskakujące zmiany w "Na Wspólnej"

Zaskakujące zmiany w "Na Wspólnej"
Źródło zdjęć: © AKPA

05.01.2009 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co wydarzy się w "Na Wspólnej" pod koniec stycznia?

Już w nowym roku w „Na Wspólnej” możemy spodziewać się wielu niespodzianek. Zobaczymy nowe, zaskakujące oblicze Włodka Zięby (Mieczysław Hryniewicz)
. A przyczyną jego metamorfozy będzie oczywiście… Maria (Bożena Dykiel)
! Spokojne i przewidywalne małżeństwo Ziębów na naszych oczach przeżyje mały kryzys. Czy uda im się wyjść obronną ręką z tego całego zamieszania i kto za tym stoi, przekonacie się już niebawem.

Wiele zmian szykuje się w młodym małżeństwie Marty (Joanna Jabłczyńska)
i Filipa (Marcin Chochlew) Konarskich. Jeśli ktoś oglądał film „Nieoczekiwana zmiana miejsc” i mu się podobało – nie będzie zawiedziony… Marta, po tym jak dostała pracę w telewizji, dwoi się i troi, by pogodzić obowiązki matki, żony i dziennikarki.

Nie wszystko jednak da się przewidzieć i sytuacja niejednokrotnie wymaga ustępstwa ze strony Filipa. I choć to dopiero początek to młody Konarski ma już dość absorbującej pracy żony i tego szalonego tempa…Najbardziej jednak martwi to, że z pomocą i wsparciem przyjdzie mu Reni (Sylwia Juszczyk-Pągowska), którą w tej sytuacji trudno posądzić o bezinteresowność…

Na uśmiech losu i uczucie, które przywróci mu wiarę w miłość może liczyć Roman Hoffer (Waldemar Obłoza). Niedawno w jego życiu zupełnie nieoczekiwanie pojawiła się nowa kobieta Honorata (Aleksandra Konieczna). Jak potoczą się losy ich znajomości widzowie przekonają się już na początku nowego roku. Mała namiastka w postaci pierwszej randki Romana i Honoraty już w najbliższych odcinkach.

O tym, że prawdziwa miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie przekonała się również Agnieszka (Katarzyna Walter). Czy uczuciu, jakie zaczęło ją łączyć z Rafałem Sobczakiem (Lech Mackiewicz) zdoła przeszkodzić jego matka (Hanna Stankówna)? Otóż już 28 stycznia, w 1077 odcinku, okaże się, że tak. Po tym, jak Agnieszka powiedzie Ludwice prawdę o swoim problemie alkoholowym, Sobczakowa kategorycznie zabroni synowi się z nią spotykać. Rafał zachowa to jednak dla siebie i nie mówiąc nic Agnieszce zachęci ją do kontaktu z matką. Podczas rozmowy dojdzie między paniami do poważnej kłótni. Olszewska będzie czuła się oszukana i postanowi zerwać z Rafałem raz na zawsze…

Czy Igor (Jakub Wesołowski) i Maja (Agnieszka Żulewska) w końcu się spotkają i wyjawią sobie prawdę o swoich uczuciach? Jaką rolę w ich historii odegra Tadeusz Nowicki (Jacek Poniedziałek)? Na te pytania znajdziecie odpowiedź już w najbliższych odcinkach. Już 26 stycznia dowiemy się, że Igor wraca do Warszawy. W tej sytuacji mogłoby się wydawać, że przed nim i Mają prosta droga do szczęścia. Nic bardziej mylnego, bowiem już 27 stycznia na ekranach zobaczymy nowego bohatera – Nowickiego – w tej roli Jacek Poniedziałek – któremu Maja wpadła w oko!

Jak rozwiąże się sprawa zdjęć Oli (Marta Wierzbicka), które Artur (Bartosz Waga) umieścił w internecie? Zobaczymy to już 19 stycznia w odcinku 1071. O całym zajściu dowie się dyrektor szkoły, który postanowi powiadomić policję. Artur zrobi wszystko, by odwrócić kota ogonem i przekonać Olę, aby nie zeznawała na jego niekorzyść.

Po tym jak Weronika (Renata Dancewicz) wybudziła się ze śpiączki wszyscy myśleli, że to koniec burz i problemów w rodzinie Roztockich. Okazuje się, że nie. Już w 1076 odcinku przekonamy się jak poważnie zmienił się stan zdrowia Weroniki, po tym jak doznała urazu głowy. Jak z tym wszystkim poradzi sobie Adam (Zbigniew Stryj)?

Nowe postaci, nowe wątki i mnóstwo nowych wrażeń – tego możemy spodziewać się po każdym wieczorze spędzonym w towarzystwie bohaterów „Na Wspólnej”. Serial gości na ekranach polskich telewizorów już od sześciu lat. Mimo upływu czasu ciągle cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Dlaczego? Bo wciąż zaskakuje! Czym? Emocjami, humorem, różnorodnością postaci i zaskakującymi zwrotami akcji. Ale jest rzecz najważniejsza, której nie mają inne seriale: ciepła, rodzinna atmosfera i wzajemna pomoc i życzliwość bohaterów…

Zapraszamy do oglądania kolejnych losów mieszkańców ulicy Wspólnej, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także