Trwa ładowanie...
08-12-2015 11:39

Zakopiański Sylwester 2015

Wielką niespodziankę przygotował dla mieszkańców Zakopanego i turystów wypoczywających pod Tatrami zakopiański Urząd Miejski.

Share
Zakopiański Sylwester 2015Źródło: mat. prasowe
djio4xg

Po raz pierwszy od wielu lat do bogatej propozycji ofert sylwestrowych w zimowej stolicy Polski dołącza wyjątkowe wydarzenie plenerowe – Zakopiański Sylwester 2015.

Na Dolnej Równi Krupowej w ostatni dzień Starego Roku królować będzie muzyka etno/folk. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Zakopower, wcześniej zagra Tryptyk, na scenie pojawi się taka znana i lubiana formacja Brathanki. Całość uzupełnią występy didżejów i pokazy laserowe.

Doszliśmy do wniosku, że Zakopane powinno wzorem takich miast jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław zorganizować plenerowego Sylwestra z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy wiemy, jak wielu turystów wypoczywa w naszym mieście, spędza u nas Święta Bożego Narodzenia, wita Nowy Rok. Mam nadzieję , że część z nich skorzysta z naszej propozycji i będzie znakomicie bawić się na Dolnej Równi Krupowej. Nie zapominamy oczywiście o mieszkańcach Zakopanego. Ich także gorąco zachęcamy, by byli razem z nami – zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.

djio4xg

Impreza rozpocznie się o 20:00, zakończy o 1:00 już w Nowym Roku. W dni poprzedzające Zakopiański Sylwester na Krupówkach będzie można wziąć udział w specjalnej promocji. Do wygrania będą kubki z limitowanej serii Zakopiański Sylwester oraz zaproszenia do specjalnej strefy gości w pobliżu sceny. Osoby, które będą bawić się w strefie gości będą miały szansę wzięcia udziału w sylwestrowych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Myślę, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszego miasta. Nie traktujemy tego w kategorii eksperymentu, raczej jako wyzwanie organizacyjne. Ale nie ma wątpliwości, że sobie poradzimy – dodaje Leszek Dorula.

Wstęp na Dolną Rówień Krupową będzie bezpłatny. W sylwestrowej zabawie będzie mogło uczestniczyć 10 000 osób. Na miejscu będzie czynna strefa gastronomiczna.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
djio4xg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djio4xg
djio4xg