Trwa ładowanie...
chichot losu
03-01-2011 13:30

Zakończenie zdjęć do serialu "Chichot losu"

Zakończenie zdjęć do serialu "Chichot losu"Źródło: AKPA
d1aen4i

Zakończono zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Chichot losu". Ten fakt to niewątpliwa okazja dla całej ekipy, by świętować do białego rana.

Niedawno w warszawskiej restauracji Tiffany's odbył się bankiet, na którym bawili się aktorzy i pozostali twórcy. Niestety zabrakło na niej odtwórczyni głównej roli Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Był za to jej serialowy partner Mateusz Damięcki i serialowe dzieci - Natalia Keber i Jakub Jankiewicz. Tego wieczoru bawili się również producent Michał Kwieciński, a także aktorzy występujący w rolach drugoplanowych m.in. Ada Fijał, Karolina Piechota czy Michał Rolnicki.

"Moja rola nie jest zbyt duża, dlatego nie uczestniczyłem w większości dni zdjęciowych. Przyznam, że trochę zazdrościłem reszcie ekipy niezwykłej atmosfery na planie, ciepła, wzajemnego szacunku... Oczywiście przy tym wszystkim była ciężka, intensywna praca" - wspominał Michał Rolnicki, odtwórca roli jednego z chłopaków głównej bohaterki Joanny.

d1aen4i

Serial "Chichot losu" oparty jest na bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem. Główna bohaterka Joanna, uważa się za kobietę wyzwoloną. Ma dobrą pracę i atrakcyjnego partnera. W jej systemie wartości nie mam miejsca na męża, dzieci i stały związek. Liczy się wolność, przyjaciele i niezobowiązujące rozrywki. Taki stan rzeczy trwa do czasu. Życie Joanny niespodziewanie komplikuje się za sprawą trójki obcych dzieci, którymi musi się zaopiekować.

Serial, podobnie jak książka, ma pokazać, że nie wszystko w życiu da się zaplanować i przewidzieć. "Los nie raz spłatał mi figla. Życie to seria przypadków, aczkolwiek po czasie zaczynamy rozumieć ich sens. Nawet największe niepowodzenie może prowadzić nas do szczęścia. I o tym jest właśnie ten serial" - powiedziała Karolina Piechota, odtwórczyni roli Uli, najlepszej przyjaciółki Joanny.

13-odcinkowy "Chichot losu" na ekrany kin wejdzie wiosną przyszłego roku.

Zobacz także:

d1aen4i

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d1aen4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aen4i