Zagubieni odpoczywają

Zagubieni odpoczywają

26.03.2007 23:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez najbliższe trzy niedziele miejsce Zagubionych na kanale AXN zajmie mini serial "The Lost Room: Zagubiony pokój"

Pauza w emisji Lost 3 w Polsce jest konsekwencją przerwy w amerykańskiej emisji Zagubionych. Przypomnijmy, władze kanału ABC wyemitowały począwszy od października pierwszych 6 odcinków sagi, po czym Zagubieni 3 udali się na 3 miesięczny hiatus wracając z nowymi odcinkami w marcu. Polska przerwa potrwa tylko trzy tygodnie.

Zatem w niedzielę 25 marca zamiast 7 odcinka Lostwidzowie stacji AXN obejrzą pierwszą część mini serialu "Zagubiony pokój". Fabuła serialu jest równie tajemnicza co intrygująca. Detektyw Joe Miller (Peter Krause znany z serialu "Sześć stóp pod ziemią")znajduje niepozorny klucz do motelowego pokoju. Otwiera nim drzwi, które okazują się być bramą do niewyobrażalnej mocy...

"Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz musiałem się dowiedzieć co będzie dalej, co się wydarzy, historia wciągnęła mnie jak dobra książka. Poza tym świetnie napisano relację rodzic - dziecko, którą poznajemy poprzez separację, ukazaną z iście klasycznym suspensem." - mówi o produkcji Krause".

Nie będziemy zdradzać szczegółów i psuć niespodzianek. Powiemy natomiast, że fani Stephena Kinga, Zagubionych i innych tajemniczych produkcji będą zadowoleni z tymczasowego zastępstwa Lost 3. Mini seria Lost room (kolejne dziecko kanału Sci Fi, domu m.in. serialu Battlestar Galactica)
nie tylko zdobyła uznanie krytyków, ale i sympatię publiczności.

W "The Lost Room" poza Peterem Krause zobaczymy m.in. Kevina Pollaka, Rogera Barta, Margaret Cho, Ewen Bremner oraz Dennisa Christophera, aktora który przez 3 lata wcielał się w postać seryjnego mordercy "Jacka Złotą rączkę" w mrocznym serialu stacji NBC Profiler: Portret zabójcy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także