"Zagubieni" mają godnego konkurenta

"Zagubieni" mają godnego konkurenta

25.01.2007 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa fantastyczno-naukowa propozycja TVP1, serial „4400”stał się godnym następcą serialowego hitu „Zagubieni” którego trzeci sezon jako pierwszy w Polsce pokaże nie telewizja publiczna a znacznie mniej powszechny AXN. Jak wynika z danych TNS OBOP przygody bohaterów „4400” ogląda prawie tyle samo widzów co drugi sezon „Lost”.

Po trzech tygodniach i sześciu odcinkach serial „4400” ma niemal identycznie wysoką widownię, co jego poprzednik „Zagubieni 2”. Ten ostatni oglądało średnio 3,7 mln widzów, wynika z danych sporządzonych dla „Wirtualnemedia.pl” przez TNS OBOP.

Serial częściej oglądają kobiety (52,2 proc.) niż mężczyźni (47,8 proc.). Największą rzeszę fanów stanowią osoby pomiędzy 45 a 50 rokiem życia. Tuż za nimi są osoby z przedziału wiekowego 25-34 oraz 35-44.

„4400” to serial SF dziejący się czasach teraźniejszych. Nad jednym z jezior w USA pojawia się dziwna niezidentyfikowana kula energii. Rozbłyskuje jasnym światłem, po czym znika pozostawiając po sobie mgłę i... 4400 istot ludzkich.

Prowadzące śledztwo w tej sprawie FBI odkrywa że są to ludzie którzy począwszy od lat 20. XX wieku do czasów obecnych znikali bez śladu w różnych miejscach świata. Żaden z przybyłych nie postarzał się nawet o jeden dzień.

Żaden również nie wie gdzie był i co się z nim działo. Wkrótce okazuje się że zaginieni posiadają różne niesamowite zdolności. FBI podejmuje decyzję o…

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także