Zabito wszystkich 4400

Zabito wszystkich 4400
Źródło zdjęć: © USA Network

19.12.2007 23:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Scott Peters, twórca serialu 4400 oficjalnie potwierdził, iż kanał USA zrezygnował z produkcji dalszych odcinków popularnej na całym świecie sagi.

O decyzji stacji można dowiedzieć się z wpisu pomysłodawcy serialu na forum USA Network. W poście przeczytać możemy m.in.:

Z największym smutkiem przekazuję wam (fanom) wiadomość, którą przed chwilą otrzymałem - zrezygnowano właśnie z produkcji 4400. Przedstawienie wam stworzonych przez nas bohaterów i historii było niesamowitym przeżyciem. (...) Praca przy tym serialu była fenomenalnym przeżyciem, podobnie jak reżyseria ostatniego epizodu. (...) Podnoszę zatem metaforyczną szklankę dziękując za oddanie i lojalność, którą nam okazywaliście. Dziękuję. To była niezwykła przyjemność.

O końcu serialu zaczęto mówić już przy emisji ostatnich epizodów czwartego sezonu(sierpień/wrzesień 2007r.), które nie przyniosły oczekiwanych przez stację wyników oglądalności. Średnio odcinek serialu 4400 oglądało 1,424,000 widzów. W zeszłym tygodniu natomiast kanał USA nakazał sprzedaż garderoby, dekoracji oraz planu serialu.

Rezygnacja z produkcji piątej serii oznacza, że wyemitowany 16. września ostatni epizod czwartego sezonu stał się jednocześnie finałem całego serialu.

Opowiadającą o uprowadzonych przez istoty obce ludziach sagę z przerwami emitują w Polsce kanały AXN oraz TVP1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także