Trwa ładowanie...

Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVP

Share
Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVPŹródło: Press Photo Center
d380o3g

Plotki ze świata filmu, felietony o ciekawych wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z tymi, których twarze zdobią pierwsze strony kolorowych magazynów, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.

Dzięki niemu widzowie dowiedzą się co nowego i interesującego znajdzie się w ramówce Jedynki, poznają nowych bohaterów seriali oraz kolejne losy tych już znanych. W programie znajdą dla siebie coś atrakcyjnego osoby zainteresowane zarówno programami rozrywkowymi, jak również tzw. kulturą wysoką, czyli np. Teatrem TV.

Prezenterzy Jedynki prowadzący program, będą polecać widzom premiery filmowe i teatralne, koncerty, na które warto się wybrać, poinformują o nowościach muzycznych. Pierwszy odcinek poprowadzą Paulina Chylewska i Marcin Mańka. Zobaczymy w nim m.in. rozmowę z Anitą Włodarczyk, kandydatką na najlepszego sportowca roku 2009 oraz Przemysławem Babiarzem prowadzącym tegoroczną Galę Mistrzów Sportu. Marcin Mańka spotka się z Janem Pietrzakiem na planie programu „Kabaretowa alternatywa”.

W programie zaprezentujemy nową scenografię oraz prowadzących poranną audycję „Kawa czy herbata” . Widzowie obejrzą także wywiad Pauliny Chylewskiej z Penelope Cruz promujący film „Dziewięć”, którego Jedynka jest patronem medialnym.

* Emisja: TVP1, sobota, godz. 18.40*

d380o3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d380o3g
d380o3g