Trwa ładowanie...
ycipk-3lloqy

Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVP
(Press Photo Center)
ycipk-3lloqy

Plotki ze świata filmu, felietony o ciekawych wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z tymi, których twarze zdobią pierwsze strony kolorowych magazynów, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.

Dzięki niemu widzowie dowiedzą się co nowego i interesującego znajdzie się w ramówce Jedynki, poznają nowych bohaterów seriali oraz kolejne losy tych już znanych. W programie znajdą dla siebie coś atrakcyjnego osoby zainteresowane zarówno programami rozrywkowymi, jak również tzw. kulturą wysoką, czyli np. Teatrem TV.

Prezenterzy Jedynki prowadzący program, będą polecać widzom premiery filmowe i teatralne, koncerty, na które warto się wybrać, poinformują o nowościach muzycznych. Pierwszy odcinek poprowadzą Paulina Chylewska i Marcin Mańka. Zobaczymy w nim m.in. rozmowę z Anitą Włodarczyk, kandydatką na najlepszego sportowca roku 2009 oraz Przemysławem Babiarzem prowadzącym tegoroczną Galę Mistrzów Sportu. Marcin Mańka spotka się z Janem Pietrzakiem na planie programu „Kabaretowa alternatywa”.

ycipk-3lloqy

W programie zaprezentujemy nową scenografię oraz prowadzących poranną audycję „Kawa czy herbata” . Widzowie obejrzą także wywiad Pauliny Chylewskiej z Penelope Cruz promujący film „Dziewięć”, którego Jedynka jest patronem medialnym.

* Emisja: TVP1, sobota, godz. 18.40*

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lloqy

ycipk-3lloqy
ycipk-3lloqy