Trwa ładowanie...
dl1b7oz

Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za kulisami Jedynki, czyli nowy program TVP
(Press Photo Center)
dl1b7oz

Plotki ze świata filmu, felietony o ciekawych wydarzeniach w Polsce i zagranicą, relacje z muzycznych i filmowych premier, wywiady z tymi, których twarze zdobią pierwsze strony kolorowych magazynów, relacje z planów filmowych - taki właśnie będzie nowy program telewizyjnej Jedynki.

Dzięki niemu widzowie dowiedzą się co nowego i interesującego znajdzie się w ramówce Jedynki, poznają nowych bohaterów seriali oraz kolejne losy tych już znanych. W programie znajdą dla siebie coś atrakcyjnego osoby zainteresowane zarówno programami rozrywkowymi, jak również tzw. kulturą wysoką, czyli np. Teatrem TV.

Prezenterzy Jedynki prowadzący program, będą polecać widzom premiery filmowe i teatralne, koncerty, na które warto się wybrać, poinformują o nowościach muzycznych. Pierwszy odcinek poprowadzą Paulina Chylewska i Marcin Mańka. Zobaczymy w nim m.in. rozmowę z Anitą Włodarczyk, kandydatką na najlepszego sportowca roku 2009 oraz Przemysławem Babiarzem prowadzącym tegoroczną Galę Mistrzów Sportu. Marcin Mańka spotka się z Janem Pietrzakiem na planie programu „Kabaretowa alternatywa”.

dl1b7oz

W programie zaprezentujemy nową scenografię oraz prowadzących poranną audycję „Kawa czy herbata” . Widzowie obejrzą także wywiad Pauliny Chylewskiej z Penelope Cruz promujący film „Dziewięć”, którego Jedynka jest patronem medialnym.

* Emisja: TVP1, sobota, godz. 18.40*

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz