Trwa ładowanie...
d3gh8ho

Z ''Gry o tron'' do ''Kingsman: The Golden Circle''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z ''Gry o tron'' do ''Kingsman: The Golden Circle''
d3gh8ho

Znany z roli Oberyna Martella w "Grze o tron" aktor Pedro Pascal dołączył do obsady produkcji "Kingsman: The Golden Circle".

W sequelu filmu "Kingsman: Tajne służby" Pedro Pascal zagra postać o imieniu Jack Daniels. Szczegóły dotyczące bohatera nie zostały ujawnione.

Reżyser i scenarzysta Matthew Vaughn chce rozpocząć pracę na planie "Kingsman: The Golden Circle" w tym roku. Do swoich ról powrócą Taron Egerton jako Eggsy i Mark Strong jako Merlin. Halle Berry wcieli się w szefową Statesmenów - czyli amerykańskich odpowiedników Kingsmanów. Czarnym charakterem będzie niejaka Poppy, którą zagrać ma Julianne Moore. Nie jest jeszcze przesądzony powrót Colina Firtha - opublikowany niedawno plakat sugeruje, że jest on możliwy.

d3gh8ho

Przypomnijmy, że stylowy dramat szpiegowski "Kingsman: Tajne służby" z 2015 roku zarobił ponad 415 milionów dolarów. Opowiadał o starzejącym się agencie brytyjskich służb specjalnych Harrym (Colin Firth), który wprowadzał do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton). Za punkt wyjścia opowieści posłużył komiks Marka Millara i Dave'a Gibbonsa.

Pedro Pascal znany jest nie tylko z "Gry o tron", ale i z serialu "Narcos", gdzie gra gliniarza starającego się złapać Pablo Escobara. Niedawno natomiast razem z Mattem Damonem i Willemem Defoe aktor skończył pracę na planie filmu "The Great Wall", którego reżyserem jest Zhang Yimou.

Premiera "Kingsman: The Golden Circle" zaplanowana została na czerwiec 2017 roku.

d3gh8ho

Podziel się opinią

Share
d3gh8ho
d3gh8ho