Trwa ładowanie...

"You Can Dance": Zwycięzca programu pojedzie do Los Angeles!

"You Can Dance": Zwycięzca programu pojedzie do Los Angeles!Źródło: newspix.pl
dkjs1pk
dkjs1pk

W siódmej edycji programu &"You Can Dance. Po prostu tańcz!" wygrać będzie można stypendium taneczne w Los Angeles. Przez sześć poprzednich serii główną nagrodą w show był wyjazd do Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Tym razem zwycięzca trafi do International Dance Academy w Los Angeles, która mieści się na przeciwko słynnego Kodak Theatre. Trenują w niej m.in. Lady Gaga, Rihanna czy Justin Bieber. Przeprowadzano w niej również castingi do filmu "Step Up 3", organizowano zajęcia taneczne do amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Oprócz stypendium i kwoty 100 tys. zł zwycięzca "You Can Dance"7 otrzyma indywidualnego trenera-opiekuna, czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych. Rekomendacja wystawiona przez IDA będzie przepustką na przesłuchaniach do największych agencji tanecznych na świecie.

Castingi do siódmej edycji "You Can Dance" ruszyły w niedzielę 11 grudnia br. Na pierwszym castingu w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie pojawiło się ponad 400 osób. Kolejne przesłuchania odbędą się w Gdańsku (15 grudnia, Teatr Wybrzeże), Lublinie (19 grudnia, Teatr Muzyczny), Szczecinie (9 stycznia, Teatr Lalek Pleciuga) oraz Warszawie (12 stycznia, Teatr Studio). Wybrani finaliści pojadą na warsztaty choreograficzne w Santa Cruz na Teneryfie, a do programów na żywo przejdzie 16 osób.

dkjs1pk

Siódma edycja "You Can Dance. Po prostu tańcz!" pojawi się w TVN wiosną 2012 roku. W jury talent-show zasiadają ponownie Agustin Egurrola, Kinga Rusin oraz Michał Piróg, a program prowadzi Patricia Kazadi. Producentem wykonawczym jest Mastiff Media Polska.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. Press Photo Center)
Źródło: (fot. Press Photo Center)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dkjs1pk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkjs1pk