Trwa ładowanie...

You can dance: Ruszają castingi do programu

You can dance: Ruszają castingi do programuŹródło: AKPA
d45m87n
d45m87n

Nie wyobrażasz sobie życia bez tańca? Pragniesz zostać kolejnym ulubionym tancerzem milionów Polaków? Chciałbyś wyjechać na Broadway i tam uczyć się od najlepszych? Spełnij swoje marzenia i zgłoś się na casting do siódmej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Już cztery lata minęły od premiery „You Can Dance – Po prostu tańcz!” w Polsce. Popularny na całym świecie show wyłonił już sześciu najbardziej lubianych polskich tancerzy. Maciej Florek, Artur Cieciórski, Wioleta Fiuk, Anna Kapera, Jakub Jóźwiak oraz Dominik Olechowski to dotychczasowi zwycięzcy. Kto będzie następny?

Dominik Olechowski to zwycięzca ostatniej edycji programu (fot. AKPA)

Silne emocje, radość zwycięstwa i niestety gorzki smak porażki towarzyszą uczestnikom każdej edycji. Kto tym razem okaże się najbardziej wszechstronnym tancerzem? Komu wystarczy sił by walczyć do końca? Przygotujcie się na jeszcze większą dawkę wrażeń. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” powraca.

d45m87n

Castingi do siódmej edycji programu startują już 11 grudnia w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury. Przesłuchania odbędą się również w: Gdańsku (15 grudnia, Teatr Wybrzeże), Lublinie (19 grudnia, Teatr Muzyczny), Szczecinie (9 stycznia, Teatr Lalek Pleciuga) oraz Warszawie (12 stycznia, Teatr Studio). Szczegółowe zasady dostępne są na stronie youcandance.tvn.pl.

Na castingach jurorzy wyłonią 36 uczestników, którzy zachwycili ich swoją osobowością i talentem. Grupa szczęśliwców pojedzie na warsztaty z najlepszymi światowymi choreografami. Gdzie tym razem tancerze będą trenować? To jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą. Jedno jest pewne. Czekają ich godziny wyczerpujących zajęć z polskimi i zagranicznymi sławami tańca. Nikt nie będzie mógł liczyć na taryfę ulgową!

Chcesz zostać ulubionym tancerzem milionów Polaków, szkolić swoje umiejętności w jednej z najlepszych szkół tańca na Broadwayu oraz wygrać 100 tysięcy złotych? Spełnij swoje marzenia i zgłoś się na casting w jednym z wymienionych wcześniej miast!

ZASADY UDZIAŁU W CASTINGU

Wiek 16 - 30 lat;
Dowód tożsamości

  • w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego;
d45m87n

Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta);
Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania);
Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie;
Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów.

PRZEBIEG CASTINGU:

Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00;
W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora;
Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki;
Casting może potrwać nawet do późnych godzin nocnych;
Uczestnicy, którzy przejdą pre-casting, będą musieli pozostać na drugi dzień przesłuchań, gdzie staną przed jury.

Kolejna edycja programu to kolejna szansa na karierę dla młodych tancerzy (fot. AKPA)

d45m87n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45m87n