Trwa ładowanie...

"You can dance": Odpadło 10 tancerzy

"You can dance": Odpadło 10 tancerzyŹródło: AKPA
d3rb6xp
d3rb6xp

36 uczestników "You can dance" ze swoimi biletami udało się wspólnie z jurorami na warsztaty do Maroka. Zobacz, jak im poszło.Tancerze walczą o 100 tysięcy złotych i warsztaty w prestiżowej szkole tańca Broadway Dance Center. Uczestnicy byli w Casablance, gdzie tańczyli marokański taniec ludowy.

Edyta Wajer ma największe kłopoty z choreografią. Dziewczyna wyśmiewana jest za swoją wagę. Sympatyczna blondynka nie wytrzymała presji na warsztatach salsy z Brianem van der Kustem. Tancerkę uspakajał Michał PirógMichał PirógSebastian Piotrowicz, uczestnik poprzedniej edycji *"You can dance", nie dawał sobie rady. Na dywanik wzięła go *Kinga RusinKinga Rusin. Tancerz dostał żółtą kartkę. Na szczęście Seba czuje jazz. I taniec do tej muzyki uratował mu skórę.

Sebastian Piotrowicz na castingu (fot. AKPA)

d3rb6xp

Nadia - tancerka erotyczna, miała wielkie problemy z zapamiętaniem ruchów. Wróciła do domu. Właściwie zrobiła to na własne życzenie. Ze łzami w oczach zawinęła się do szatni i spakowała. W erotycznym klubie czeka na nią rura. Nie piszemy tego po złości. Nadia sama o tym wspomniała o tym, że wraca do pracy.

Najmłodszy uczestnik show - Darek Bujnowski (16 l.) dał czadu. Chwalili go jakby był samym Barysznikowem albo Sarahą Lane (to baletnica, której do poniedziałku nikt nie znał, ale to właśnie ona użyczyła ciała Natalie Portman w filmie "Czarny łabędź").

Potem zaprezentował się Brazylijczyk Marcos, tancerz Mazowsza (tak, tego Mazowsza od Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej i Stanisława Jopka, ojca Anny Marii Jopek). Słabo mu poszło. To znaczy Marcosowi. Odpadł. Nie uwierzycie, ale wyautowali go na salsie, a przecież on i ona (salsa) pochodzą z Brazylii! To tak, jakby Polak nie potrafił zatańczyć kujawiaka (potraficie, prawda?)

Marcos na castingu (fot. AKPA)

d3rb6xp

Alisa Floryńska, uczestniczka poprzednich warsztatów, tym razem radziła sobie o wiele lepiej. Ona miała fart. Ale do domu jadą jeszcze: Maciek, Paweł, Tomek, Natalia, Sonia, Patryk i Szymon. Kolejne warsztaty w Marakeszu. To zobaczymy już za tydzień.

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3rb6xp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rb6xp