Trwa ładowanie...

"You can dance": Michał Maciejewski i Paweł Tolak mówią jak wygląda życie po programie

Share
"You can dance": Michał Maciejewski i Paweł Tolak mówią jak wygląda życie po programie
Źródło: AKPA
d1d81xl

Jak udział w programie zmienia życie jego uczestników? Na to pytanie odpowiedziało dwóch tancerzy szóstej edycji ”You can dance”: Michał Maciejewski i Paweł Tolak, którzy pojawili się na jednym z ostatnich castingów do kolejnej edycji tanecznego talent show.

Maciej i Paweł to uczestnicy poprzedniej edycji ”You can dance”. Choć obaj tancerze nie zatańczyli w finale, sam udział w show przyniósł ich tanecznej karierze wiele dobrego. Dlatego też artyści zachęcali swoich znajomych i rodzeństwo do udziału w programie i dopingowali ich na miejscu.

d1d81xl

Jak przyznaje Paweł Tolak po udziale w programie wiele rzeczy uległo zmianie:
- Bardzo dużo ofert warsztatowych się pokazało. Bardzo dużo prowadzę zajęć, jeżdżę po Polsce, szkolę ludzi, zarażam ich swoja pasją, swoją energią - zdradza tancerz.

Inaczej potoczyły się losy innego uczestnika poprzedniej edycji - Michała Maciejewskiego. Po programie tancerz spotkał się z niezwykłą życzliwością ludzi, którzy wsparli finansowo jego wyjazd do USA:
- Byłem w Stanach, miałem przyjemność nagrania filmiku promocyjnego do jednej agencji tanecznej i zostałem asystentem jednego z choreografów - wyznaje tancerz.

Zarówno Maciejewski jak i Tolak mają szanse na pracę w wymarzonym zawodzie, jak się jednak okazuje odmiennie patrzą na perspektywy kariery w Polsce i zagranicą:
- Planuję wyjechać znowu do Stanów [...]. Prawdopodobnie wyjeżdżam na przełomie października - listopada i zostaje już tam na dłużej - zdradza Michał.

Inne plany ma Paweł:
- Ja chyba wolę zostać w Polsce [...]. Teraz dużo ludzi z zagranicy przyjeżdża tutaj [...]. Chciałbym się sam starać sprowadzać tych ludzi [...], żeby nie zostawiać Polski tylko po prostu wszystko tutaj kreować - wyznaje Paweł.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1d81xl

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1d81xl

Podziel się opinią

Share
d1d81xl
d1d81xl