Trwa ładowanie...

"You can dance": Mateusz Sobecko odchodzi z programu!

Share
"You can dance": Mateusz Sobecko odchodzi z programu!
Źródło: TVN
d3qwpzw

Mateusz Sobecko, najsłynniejszy Ślązak 7. edycji ”You can dance”, odchodzi z programu. Przyczyną rezygnacji z tanecznej rywalizacji jest kontuzja, jakiej doznał utalentowany tancerz. Choć troska o zdrowie jest ważniejsza niż walka o zwycięstwo, ta feralna decyzja nie przyszła Mateuszowi łatwo.

To już druga kontuzja w bieżącej edycji programu. Dwa tygodnie temu z tego samego powodu do odejścia została zmuszona Martyna Andrzejczak, która podczas prób uszkodziła kręg szyjny. Teraz do Martyny dołącza Mateusz, jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu. Jak przyznał w rozmowie z reporterem TVN, nie jest mu łatwo pogodzić się z tą decyzją:
- Najbardziej żałuję, że nie do końca się spełniłem. Nie spełniłem swoich marzeń, których chciałem tu dokonać - wyznał przed kamerą wyraźnie przytłoczony chłopak.

Czy w związku z niespodziewaną kontuzją Mateusza do programu wróci Igor Leonik? Przekonamy się już dziś, 16 maja o godz. 21:30 na kanale TVN.
Mateuszowi życzymy powodzenia i szybkiego powrotu do formy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3qwpzw

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3qwpzw

Podziel się opinią

Share
d3qwpzw
d3qwpzw