Trwa ładowanie...

"You can dance": Kinga Mucha wraca do programu!

"You can dance": Kinga Mucha wraca do programu!Źródło: TVN
d1yi3vy

Wyeliminowana w ostatnim odcinku ”You can dance” Kinga Mucha już za tydzień ponownie zatańczy w programie. Tancerka zastąpi Martynę Andrzejczak, która na skutek feralnej kontuzji wczoraj musiała zrezygnować z dalszej rywalizacji w tanecznym show.

Jak to zwykle w życiu bywa to, co dla jednych jest nieszczęściem, dla kogoś innego okazuje się uśmiechem losu. Trudno inaczej opisać ostatnie zawirowania w ”You can dance”. Wybór widzów, którzy zdecydowali by pożegnać się z Kingą i Jakubem, nie okazał się ostateczny.

Niekorzystny dla Kingi werdykt publiczności stracił na ważności, gdy okazało się, że Martyna Andrzejczak uległa w ostatnich dniach kontuzji. Rewelacyjna tancerka ma uszkodzony odcinek szyjny, co uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Z tego powodu Kinga Mucha ponownie dołączy do tancerzy 7. edycji ”You can dance”.

d1yi3vy

Czy Kinga skutecznie wykorzysta kolejną szansę? Mamy taką nadzieję. Jednej i drugiej tancerce życzymy powodzenia i dużo zdrowia.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1yi3vy

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1yi3vy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yi3vy